Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

sizin mantıkla esh'e yaver diyen herkesin uçması lazım.
anasına sövmekten beter çünkü direk karakterine basıyosun adamın. en büyük hakaret o bana göre.

sınırı nedir bu işin?

bu işin sınırı kimseye hakaret etmeyeceksin, çünkü eshin de dediği gibi "bayraklıda bıçağı takarlar, new yorkta kulene uçak sokarlar" benim meşrefimde de şikayet butonuna basarlar. herkes kültürüne göre hareket eder anlayacağın. bak bizim 1453 Patiler diye bir grup var facebookta. küfür kıyamet gidiyor her postta. kimse de demiyor aga niye küfrediyoruz? neden? çünkü orada öyle bir kural yok, herkes istediği yere koyabiliyor. ama burada kural var, nizam var. adamlar ne demiş? birileri size veya başkasına hakaret ediyorsa şikayet butonuna basabilirsiniz. ben de bu mantıkla gider o butona basarım. üstüne sen bana bu butona bastığım için isyan ediyorsan kusura bakma da saçmalıyorsun. git isyanını forum yönetimine yap. o butonu onlar koydu oraya. benim senin şahsınla bir işim yok o yüzden bu kadar büyütmeni gerektirecek bir mevzu da yok. sen bana kalkmış hala çoluk çocuk gibi ezik mezik diyorsun. seviyene ısrarla inmeyeceğim inersem zaten bende banlanmayı haketmişim demektir.

o yüzden umarım bir an önce banlanırsın; ben de rahatlarım benim gibi düşünenler de.
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

k1nJo said:

abi 2013 bitiyor dünya uçan arabalara falan geçicek artık sizin tartıştığınız şeye bakın ya.

yok ööle bişi
millet hala "87 doğan kral kasa aga, 5,5 a alak sana bunu" modunda.
ne uçması :)

https://v.cdn.vine.co/r/videos/CAA8403CE4980268386548690944_17c7692b1ef.3.1_rrH595yBgFzSKGeSq99KoXlx4Lm5L.thzol9O5GFoX_wY85UMMs1aOgP3I6wCIQq.mp4?versionId=yLIGvIoCga85tkif6FcitvbKYqILmMrb
Sosyal ağlarda paylaş

manve said:

navyamphs said:

k1nJo said:

abi 2013 bitiyor dünya uçan arabalara falan geçicek artık sizin tartıştığınız şeye bakın ya.

yok ööle bişi

https://v.cdn.vine.co/r/videos/CAA8403CE4980268386548690944_17c7692b1ef.3.1_rrH595yBgFzSKGeSq99KoXlx4Lm5L.thzol9O5GFoX_wY85UMMs1aOgP3I6wCIQq.mp4?versionId=yLIGvIoCga85tkif6FcitvbKYqILmMrb

ama uçuş menzili kısa, iş yapmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

k1nJo said:

yok ööle bişi

abi herkese gökten zembille inecek demedim yani. birer, ikişer başlarlar yakında.
Sosyal ağlarda paylaş

abow ben birisi eski bir konuyu uploadi saniyordum. Megersem hepsi bugun yazilmis.
hic banlanmamis birisi olarak ben sinirlenince gayet giydiresim geliyor bide baski altindaysam. O yuzden genelde pencereyi kapatip sakinlesiyorum.
WoW'da bir tartisma cikmisti serhatla Wow'u biraktim
WarZ'de arasla tartismistim WarZ biraktim.
Sizde boyle yapin. Kapatin patiyi boyle gidin biseyle ugrasin abi. Ferahlayin. Tamam karsidaki isi bi tarafina su kacirirsa sikayet edin etmeyin demiyorum.

Olay su ki patinin yas ortalamasi artti. Artik ergen gencler degiliz. Belli bir egomuz var ve tanimadigimiz sanal bir kisi bize giydirince kotu hissediyoruz tabii. Mesela aras bana nefis giydirse gavat diyip gecerim. Kaedede boyle, Viktirda da, Xunnda da.

Rahat olun ya biraz, forum yav burasi.

Ayrica NSFW gif konusu olsun gene ya. Egelncede eglencemiz kalmadi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

arcane said:

"ban 1 aylıktır ama küfür bakidir" böyle sen benim sakalımı kestin ben senin kolunu kestim!!111 tier birşey olmuş ahah.

adam banlanıla banlanıla ne hale gelmiş. neyse birader burada kendinde bir sorun göremiyorsan denilebilecek birşey yok.

abi sen eziksin mesela demek ki. banlanılarak ne hale gelinebilir abi?

bendeki sorun belli at ağızlıyım. sizde ki sorun nedir? beni maks banlarsın at ağızlı olduğum için. size ne yapalım arkadaşlar? böyle ezik ezik ne kadar yaşayacaksınız?

bir çift yumurtalık diliyorum sana mesela arcane.

belli ki sorunun kaynağı kafan. nedir yani şimdi ben de sana atarlanayım o zaman mı yumurtalık sahibi oluyoruz? kimisi parasıyla liselilik yapıyor bu forumda, kimisi ağzıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...