Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

birini 'bana küfretti bana küfrediyor banlayın' diyen adamların çoraplarını ve donlarını hala anneleri pazardan alıyor. bu adamlar eminim seks yapamıyor. bu adamlar küçükken yaşadıkları ezikliği hala atamamış birey olamamış adamlar.

'bana küfretti banlayın'. düşünebilir misiniz bunun ne kadar komik ve ezik birşey olduğunu çok merak ediyorum gerçekten.

Hİİİİİİİİİİİ KÜFREEEEETTTTİİİİİİİİİ PİİİİS ÇOCUUUK ÖRTMANA SÖLÇEM

şeyi merak ediyorum şikayet ettikten sonra 'oh bi ay yazamasın ya uf haha oh ne iyi hissediyorum kendimi sanki hiç küfredilmemiş gibi' falan mı deniyor? nasıl hissediyorsunuz kendini ŞİKAYET'e bana küfretti bana hakaret etti banlayın falan gibi şeyler yazarken aydınlatır mısınız? benim aklım mantığım almıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

"ban 1 aylıktır ama küfür bakidir" böyle sen benim sakalımı kestin ben senin kolunu kestim!!111 tier birşey olmuş ahah.

adam banlanıla banlanıla ne hale gelmiş. neyse birader burada kendinde bir sorun göremiyorsan denilebilecek birşey yok.

abi sen eziksin mesela demek ki. banlanılarak ne hale gelinebilir abi?

bendeki sorun belli at ağızlıyım. sizde ki sorun nedir? beni maks banlarsın at ağızlı olduğum için. size ne yapalım arkadaşlar? böyle ezik ezik ne kadar yaşayacaksınız?

bir çift yumurtalık diliyorum sana mesela arcane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...