Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve levent bir güzel şeyin daha içine sıçmıştı

Cons

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Saçmalamayın ya, bunca küfürden tehditten sonra banlanmayacaksa biz de bilelim ona göre rahat yazalım biz de.
2 gün sonra da noyzara denen döner gelir zaten, Fizbanın tırpanını özler olduk yeminlen...
fizbanin tirpanina ne gerek var ? Dalga gecen taunt atan adami banla sorun kokten cozulecek. Adamla dalga gecip ondan sonrada anan dedi diye aglamanin hic legit bi yonu yok. Onu gectim adam sana om ile kizmadi diye dalga gecmek ve buna devam etmek sonrada bunu bahane yapmak dahada meh.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

"Tatar Ramazan" said:

Saçmalamayın ya, bunca küfürden tehditten sonra banlanmayacaksa biz de bilelim ona göre rahat yazalım biz de.
2 gün sonra da noyzara denen döner gelir zaten, Fizbanın tırpanını özler olduk yeminlen...
fizbanin tirpanina ne gerek var ? Dalga gecen taunt atan adami banla sorun kokten cozulecek. Adamla dalga gecip ondan sonrada anan dedi diye aglamanin hic legit bi yonu yok. Onu gectim adam sana om ile kizmadi diye dalga gecmek ve buna devam etmek sonrada bunu bahane yapmak dahada meh.

V 2.0 çıkmış piyasaya
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

"Tatar Ramazan" said:

ben zaten onları bi ihtimal olarak sundum.

2 gündür ne diyorum: rahatsız olduysan yönetime şikayet edersin en basitinden. bir yerde senle aynı fikirdeyim; banlasınlar beni diyorum yaptığım yasaksa. ama forumdan birileriyle dalga geçtik diye banlanacaksak üye kalmaz bu sitede.

ama iş anneme küfür etme seviyesine geldiyse olayın boyutu değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aluriel said:

kavurma said:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/15255_538967779465812_144553971_n.jpg

http://i.imgur.com/KYpm9jl.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_dj9V1fLAjao/TRsnoL2WK-I/AAAAAAAAArE/SlS4nq6gVY8/s320/anan-zaaaa-xD-xD-anan-yanimda-anan-bizde-sukuluk-liseli-caps-inci-telekinesis.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel filan demiyo black-ice.
seqoya burda oo zengin diye gazı verdiler al sonunu gördük
black-ice a da oo nefreti bol diye gazı veriyosunuz sonra böyle oluyo. adamın adını her gördüğü yerde laf sokmak isteyen adamın biraz durup düşünmesi lazım. söylenmesi gerekenler zamanında söylendi, bitti. seçtiniz blackice ı nefretçilerin başı olarak adamın da hoşuna gitti devam ediyo.
hepiniz haksızsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu anlamıyorum ben sen aptallıkta sınır tanımayıp istediğin şekilde aşağılayıcı/kücük düşürücü yorum resim paylaşabileceksin sonra biri "annen" diyince QQ. Bu "annen" lafının diğer terbiyesizlik ve pisliklerden ne farkı var ki? Hatta bence buradan arkadaşları olan bir insanın kendi arkadaşları onunde bu tip bir şeye maruz kalması annon bir kişinin "annen ehehe" demesinden daha ağır.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

Ya iyi guzel diyosunda sinirlidir morali bozuktur tersinden uyanmistir basar kufuru. Hepimiz gokkusagi sicmiyoruz yada ayni kafa yapisinda degiliz.

Kimse zaten ben küfür etmem iddiasında değildir heralde. etmeyen varsa helal olsun.

Bizim dediğimiz, belli kuralları olan bir yerde o kurallara karşı hareket ediyorsan, bunun ceremesine de katlanırsın.

Ha bu forumda neler cezasız kaldı, o da ayrı mevzu.

Ama işte tüm bunlar forumun tadını kaçırıyor. Gücü olanın güçsüzü ezdiği bir foruma dönüştürüyor burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

Şunu anlamıyorum ben sen aptallıkta sınır tanımayıp istediğin şekilde aşağılayıcı/kücük düşürücü yorum resim paylaşabileceksin sonra biri "annen" diyince QQ. Bu "annen" lafının diğer terbiyesizlik ve pisliklerden ne farkı var ki? Hatta bence buradan arkadaşları olan bir insanın kendi arkadaşları onunde bu tip bir şeye maruz kalması annon bir kişinin "annen ehehe" demesinden daha ağır.

eğer o tür bir resim koymak forum kurallarına aykırı ise, onu yapanlar da cezalandırılsın.

Ya artık o yapmış, onun üzerine bu da yapar kardeşim mantığını bırakın. Bir yerde kuarallar kişiye göre değişmemeli.

Ama paticikte işler çoktan zıvanadan çıkmış, o da ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...