Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları'na katılacak mısınız?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Yarın erdoğanın askerleri herkesi sular bi güzel , arada yaşartır , belki ölü çıkar aralarından. Sonra buraya gelen der ki 'neden erdoğanı kötülüyorsunuz ühühü onu dualarımız koruyor çok şükür sübnnake yareppim'

Demedi demeyin , postum var ıspatlı dedim bak. İstiklalde yarın kesin polisle çatışma var yine. Yine izin verilmeyecek Atatürk anan ve Erdoğanı sevmeyen kesimin bulundurulmasına.
Sosyal ağlarda paylaş

istiklal madalyalı, istiklal harbi'nin en önemli kahramanlarından biri olan kazım karabekir'i istiklal mahkemeleri'nde atatürk'e suikast davasında idamla yargıladılar, daha sonra beraat etti. daha ötesi var mı? ne farkı var şimdiki ergenekon balyoz davalarından? arınç'a suikast eylemleri tarzında uydurma belgelerle bir sürü adamı aldılar içeri. karabekir paşa böyle bir şey yapar mı? adam üstelik milletvekili o dönem. çünkü muhalifti terakkiperver partisi de kapatıldı zamanında. ben hiçbir fark göremiyorum. iktidar muhalefeti her zaman böyle haksız ve faşistçe yollarla yok etmeye çalışır. taraf tutmayın siz de, azıcık dürüst olun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...