Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğin sunucusuda fakir

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Acaba gercekten ben sinirlenince ne olacak , inan kendim de merak icindeyim.

Banlatırsın beni diye düşünüyordum bu fotoşopları yaparken ama? Sonuçta fotoğrafını kullandım izinsiz. Gerçi foruma koymak paylaşıma açmak oluyor ama insiyatif ayrı tabii. Neyse banlanacaksam da banlanırız ne yapalım :)

Hayır internette alaya alındın diye bu kadar sinirleneceksen çok işimiz var seninle. Üstelik senden kişisel olarak bir nefretim falan yoktu trollük olsun diye dolaylı yoldan Sequo'ya ulaşmak için falan uğraşıyordum senle diğer bir çok kişiyle uğraştığım gibi.

Ama düşünüyorum da şimdi Sequo gibi bir adamla realda buluşmuş, ağırlamış hatta o hiç dilinden düşüremediği ferrari'siyle poz vermiş bir insandan çok da birşey beklememeli miydim acaba?

Ne diyosun yaver?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Esh said:

Acaba gercekten ben sinirlenince ne olacak , inan kendim de merak icindeyim.

Banlatırsın beni diye düşünüyordum bu fotoşopları yaparken ama? Sonuçta fotoğrafını kullandım izinsiz. Gerçi foruma koymak paylaşıma açmak oluyor ama insiyatif ayrı tabii. Neyse banlanacaksam da banlanırız ne yapalım :)

Hayır internette alaya alındın diye bu kadar sinirleneceksen çok işimiz var seninle. Üstelik senden kişisel olarak bir nefretim falan yoktu trollük olsun diye dolaylı yoldan Sequo'ya ulaşmak için falan uğraşıyordum senle diğer bir çok kişiyle uğraştığım gibi.

Ama düşünüyorum da şimdi Sequo gibi bir adamla realda buluşmuş, ağırlamış hatta o hiç dilinden düşüremediği ferrari'siyle poz vermiş bir insandan çok da birşey beklememeli miydim acaba?

Ne diyosun yaver?

Olm hadi bana saldırıyorsun da başkalarına saldırma yaver ne demek a.k ne kadar laçkaca ve götçe şu yazdıkların.

Bana saldır olm başkalarına niye saldırıyorsun. Yavşaklaşıyorsun ama. Terbiyeden bahsediyorsun terbiyesizliğin kralını yapiyorsun.

Değişik komiklikler şakalar falan. Başkalarına hakaret etme. Bu nefretin saygıyı falan aştı boku çıktı bu işin.

Hayır yani düzgün adamım diğe geçinen diğerleride sana destek oluyor bu konuda anlamıyorum.

Bana saldır başkasına saldırma sizde destek olmayın a.k ayıp ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen insanlara laçkaca ve götçe postlar atıp/topicler açıp topiklerin ve forumun anasını bellerken aradan çıkıp "abi yeni modeli ne zmn alıyosun canım abim :))))" diyen ya da şu forumda gerçekten senin gibi bir adamı sevebilen başka bir adamı gıcık etmek çok makul bir istek benim için bence, bir forum üyesi olarak bunu yaparken eğleniyorum.

türlü türlü trollükler dönüyor forumda, millet milleti dellendirip küfür ettirip banlatıyor, kişiselde derdini açana montla sıç deniyor ben de gıcık olduğum adama isim takıyorum. trollük değil mi?

aşırıya kaçtıysam eğer bunun yaptırımı banlanmak olabilir. bunu da göze alarak yapıyorum tabii, her diğer trol gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

aynı post içerisinde insanları laçka olmakla suçlayıp, üstüne ona buna giydirmek de çok iyiymiş. baya mantık sıçmışsın.

Bana saldırın diyorum mal mısın? Başkalarına niye saldırıyorsunuz benim üstümden.

Umursuyorum falan mı sanıyorsunuz sizleri? Hayır tabii kide siz nasıl eğleniyorsanız bende eğleniyorum. Sirk gibisiniz benim için.

Gerçek hayatta bu kadar fakirlerin arasında takılamadığım için burada atıyorum hevesimi.

Burası benim akvaryumum size de yukardan yem atıyorum birbirinizi yemenizi inceliyor ve gülüyorum.

Emin olun ben daha çok eğleniyorum. Gelelim Esh'e bu adamın ne yaptığım şeyleri desteklediğini gördüm nede başka hayır adama sataşmak ne.

Benim blekaysa uyuz olup anasına bacısına sataşmam gibi bişey. Yada facebook arkadaşlarına mesajlar atıp ibnenin arkadaşı ibnedir vay bilmemnaptımın şeklinde mesajlar atmam gibi bişey.

Ayıp olm. Bana saldırın Kara Murat benim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dynamick'e bi sorsana whatsaptan foruma "taşağına hepiniz ipnesiniz" yazdı diye bir üyenin nickinin altına sabit ipne yazma laçkaca mı acaba diye? Diğer lafı kullanmayayım zaten gözler üzerimde :) Hani sana yaver mi deseler ipne mi deseler mutlu olurdun bir düşün.

Burada kimse kimseye nüfüs müdürlüğüne gidip adına işlem yaptırmıyor.

Senin "yaverin" Esh denilen bir sanal üye benim için büyük ihtimalle sokakta gözlüksüz halini görsem tanımam bile. Öyle bir ihtimal olacak olsa gelip buradan adama böyle bişey de demezdim başından zaten. Online bi forumdayız, durup dururken kimseye laf etmem ama gıcık olduğum adama bi önceki postta dediğim gibi laf etmek, banlanmayı göze alma seviyem kadar benim özgürlüğümde maalesef.

Gelip bana nefret suçlusu muamelesi yapman kitleleri üzerime yığma çabasından başka birşey değil.
Böyle yetersiz çabalarınla yaverini koruma triplerine girip prim yapma çaban da gözümden kaçmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...