Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

var mi daha kotu durumda olan

chrome

Öne çıkan mesajlar

Osuran_boğa said:

ya ne diyosun bayram tatilinin ilk 5 günü ishal oldum ben de üstüne dişim ağrıyor da ağrıyor bütün çenem uyuştu ağrıdan.bayram tatilini tuvalette çenemi ovalayarak geçirdim.

adaçayı al evde mutluka bulunsun. ağrıdığı zaman 1 bardak kadar su kaynat daha sonra içine adaçayı at biraz 5-10dk demlensin sonra süzüp ağzında çalkala baya baya kesiyor diş ağrısını.

ishal olduysanız da yediklerinize dikkat ettiğiniz kadar üşütmemeye de dikkat edin çorap filan eksik olmasın ayağınızdan yoksa baya uzun sürer. benim bi kere 6 gün sürmüştü sonradan ayıldım ama iyi bi tarafı oldu o 6 günde çayı şekersiz içmeye alıştım lol.
Sosyal ağlarda paylaş

çalıştığım bölümde 2 kişiyiz, diğer arkadaşa müsade ettim o daha kötü durumda oldğu için rapor almaya gitti. ben kaldım tek başıma, hapşıra hapşıra, tıksıra tıksıra bir hal oldum sabahtan beri. bütün iş yeri mikrop yuvası oldu resmen. arkadaş gelsin ben de gidip ilaç yazdıracam.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

hayvan gibi bıyığım sakalım var. at hırsızı gibiyim. ve burnum akıyor. bıyıklarım katılaştı sümükten. yardım edin.

yumuşasınlar diye havlu alıp vicks+buhar falan kapadım demin

Abi ben de militan sakali biyigi biraktim.

Ne kadar zormus yemek yemek. Bi corba icicem, yarisini biyik iciyo
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar eve gelene kadar burnum falan akıyordu geniz akıntım vardı, iki kat pijama ve üzerine gocuk setini giyip 2 kat yorganın altına girdim. 1.5 saat civarı yattım, maç falan izledim. vıcık vıcık oldum öyle böyle değil. şimdi duş alıp geldim kendimi harika hissediyorum. ne halsizlik kaldı ne de burun akıntısı tabi bu demek değildir ki hastalığı atlattım. en azından iyileşme yolunda bir aşama kaydettim. tavsiye ederim. yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...