Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçağa sıçan sokmak

masa

Öne çıkan mesajlar

Yarın antalyadan istanbula onur air ile gidicem. Ufak sevimli bir sıçan evlat edindim o da benimle gelicek ama kabul etmiyorlar. Ben de kaçak olarak sokmaya karar verdim. Şimdi iki seçenek var.

1- Eğer x-ray de görünüp ele vermiycekse bizi ufak pringles kutusuna koyup çantamla birlikte geçiricem.

2- X-rayde görünür diyorsanız. Daha yavru olduğu için güvenlikten geçerken sıgara paketine koyup gömlek cebinde geçiricem güvenliği atlattıktan sonra tekrardan çanta içindeki pringles kutusuna koyucam.

Daha önce kaçak evcil hayvan geçiren var mıdır? Veya havalanında çalışan konu hakkında bilgilendirebilecek olan biri. Teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi denedim sıgara paketinde hiç rahat durmadı(: Tutunuyor sağ sola sürekli birde korktu sanırım hemen kaka yaptı. Onun için sıgara paketi olmuycak, ufak bir tülden kese buldum. Pek rahat değil ama sıgara paketinden daha rahat zaten 10-15 dk kalıcak en fazla güvenliği geçene kadar.

Başka önerisi olan var mıdır? X-rayden fark edilmeden geçirme şansım var mı?

Fin@ götüme sokarsam hayvan ölür
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvan şuan ufak pringles kutusunda. Hava delikleri, yemi, su için ıslak selpakı var. 24 saat kadar durabilir orada ama asıl sorun 2 kere x-rayden geçicem o sırada fark edilmemesini sağlamak.

Şuan ki planım pringlesda durucak güvenliğe gelince el çabukluğu ile pringles kutusundan tül keseye aktarıp arka cebime koyucam. Güvenliği geçince tekrardan kutusuna geçicek. Ama çok riskli geliyor bir aksilik yaşarım hayvansız giderim diye korkuyorum. Eğer daha iyi fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Kargo riskli olduğu için göndermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Hayvan şuan ufak pringles kutusunda. Hava delikleri, yemi, su için ıslak selpakı var. 24 saat kadar durabilir orada ama asıl sorun 2 kere x-rayden geçicem o sırada fark edilmemesini sağlamak.

Şuan ki planım pringlesda durucak güvenliğe gelince el çabukluğu ile pringles kutusundan tül keseye aktarıp arka cebime koyucam. Güvenliği geçince tekrardan kutusuna geçicek. Ama çok riskli geliyor bir aksilik yaşarım hayvansız giderim diye korkuyorum. Eğer daha iyi fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Kargo riskli olduğu için göndermiyorum.

abi uçaklarda hayvan kargosu diye bir şey var bildin mi?

bir sor oradaki görevliye bir pet heyvanım var naparız de.

belki vardır bilinmeyen bir yol vs belli olmaz.

hani bunları geçtim adamlar tozu görüyor o ekrandan canlı bir hayvanıda görür diye tahmin ediyorum.

şimdi bu konuda güvende geçebileceği tek nokta kalıyor.

ama ben bunu söylemem yani kemirir flm.

hem ısı detektörü flmda görmez.

ki hani küçükmüş zaten.

ne bileyim rüşvet falan ver diyecemde tekil şahıs yok oralarda hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...