Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

mobilitysine buff lazım, dmg az olduğundan değil de combata giriş ve çıkışının sorunlu olmasından seçilmiyor diye düşünüyorum. örneğin butcher E kullandığında unstopable oluyor, thrall'a benzer bir şeyi windfurye verebilirler mesela windfury kullanılıdğında X saniye unstopable veya windfury'nin son x saniyesinde unstopable olunur vb gibi.(tüm windfury süresince unstopable olması fazla op olur diye böyle başında veya sonunda olması daha dengeli olur diye düşündüm.)
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

mobilitysine buff lazım, dmg az olduğundan değil de combata giriş ve çıkışının sorunlu olmasından seçilmiyor diye düşünüyorum. örneğin butcher E kullandığında unstopable oluyor, thrall'a benzer bir şeyi windfurye verebilirler mesela windfury kullanılıdğında X saniye unstopable veya windfury'nin son x saniyesinde unstopable olunur vb gibi.(tüm windfury süresince unstopable olması fazla op olur diye böyle başında veya sonunda olması daha dengeli olur diye düşündüm.)

evet eksiklik biraz da o yönde. mantıklı olabilir o iş.
genelde thrall'in etkili olduğu haritalar hep dar ve küçük olan alanlarda oluyor. çünkü dediğin gibi windfury ile yakalayabilmek sıkıntılı. ama karambolde çok tatlı baklava gibi lezzetli damaj yapması.
Sosyal ağlarda paylaş

30% movement speed ve 2km öteden root atabilirken yakalamakta sıkıntı yaşamak nasıl bir his acaba.

battle momentum, envenom ve BFB'a nerf geldikten sonra thrall'ın pick dağarcığından çıkmış olması tesadüfi değil.

unstoppable'ı çok dikaktli dağıtmaları lazım. sonra pişman oluyorlar. ben olsam sylvanas stili çözerdim. kurt devam eder, tekrar bastığında oraya ışınlanırsın. al sana yeni escape ve chase yöntemi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

30% movement speed ve 2km öteden root atabilirken yakalamakta sıkıntı yaşamak nasıl bir his acaba.

battle momentum, envenom ve BFB'a nerf geldikten sonra thrall'ın pick dağarcığından çıkmış olması tesadüfi değil.

unstoppable'ı çok dikaktli dağıtmaları lazım. sonra pişman oluyorlar. ben olsam sylvanas stili çözerdim. kurt devam eder, tekrar bastığında oraya ışınlanırsın. al sana yeni escape ve chase yöntemi. :P

yakalama sorunu yok zaten, fighta giriş çıkış sıkıntılı. bu arada talent vermeden 2km öteden yakalanmıyor wolf ile :)
Sosyal ağlarda paylaş

thrallin self heali zamanla 3 skill ile oluyor ve rootu skillshot. obur yanda tek tus click ile sen kosana kadar gecebilen rootu gectim direk unstopple olan ve stunu indiren bacir var, gene heali marki atip vurup heallaniyorsun beklemek yerine. bacir thrallin yaptini cok daha noob friendly ve efektif bir sekilde yapiyor hani.

thrallin tek sorunu viable olmasi degil butcher ondan iyi tasarlanmis olup ayni isi cok daha iyi yapabilmesi, thralli az bacirin seviyesine cekmeleri lazim cunki upgrade gibi duruyor su haliyle. ultileri disinda thrallin farklilastigi tek sey butcher aksine kacabilme sansi ve chain lightningi var iste bide early game de zayifken 16 da direk kopup gidebiliyor.

kotu diil thrall, rakamlari ile oynarsalar iyi oyuncu elinde OP olur, bitaz talentlarina bakmak lazim, bir iki talent one cekilmeli. lvl4 talentlari zayif misal. ride the wind 16 dan 7 ye indirilse, windshearda 4 e indirilip az genel damage i azaltilasa super olur thrall. kimse windfury varken absurd damage yapmadigi surece chain lightning buildi kasmaz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

arcane said:

yakalama sorunu yok zaten, fighta giriş çıkış sıkıntılı. bu arada talent vermeden 2km öteden yakalanmıyor wolf ile :)

talentı almayıp forumda şikayet ediyoruz mu diyorsun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

thrall sahibiyim. çekici ben vuruyorum.

baçır şöyle yapıyor böyle yapıyor cümleleriyle gelmeyin abi. baçır bir kez basıyor fog of war içinde stealthteki adamı buluyor. buglı flavor of the month. daha makul standartlar üzerinden argüman yürütelim.

thrall daha güzel tasarım bence. adam orc bir kere.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

S-H said:

arcane said:

talentı almayıp forumda şikayet ediyoruz mu diyorsun ;)

wolf dışında diğer talentlar pek iş yapmıyor zaten fakat talent harcamak zorundasın viable olması için. KT Q ile jaina W gibi. birinde talent harcaman gerekiyor, diğerinde standart olarak geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

thrall la oynadım haftasonu. Çok eğlendim gerçekten ve çok güzel heroymuş

10k olmasa alıcaktım yani.
Random zeratullarla oynadıgım oyunlara gore zeratul + thrall kombosu muhtesem.

Butun traitleri guzel bence, windfury yeterince mobility veriyor, e ranged stun da var kaçmak veya yakalamak gerektiğinde.
Hani adamda "şuda olsa" dediğim bi özellik bulamadım.

baçırla kıyaslamak cok dogru degıl bence, vur kaca daha musaıt thrall elektrik yuzunden. Baçır daha çok kerrigan tier bi melee dps, araya girip biraz tanklaması agro alması gereken tipten. Thrallı oyle oynarsan patates olursun yanı

cımbızla karakter cekıp oldurmek super yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

thrall la oynadım haftasonu. Çok eğlendim gerçekten ve çok güzel heroymuş

10k olmasa alıcaktım yani.
Random zeratullarla oynadıgım oyunlara gore zeratul + thrall kombosu muhtesem.

Butun traitleri guzel bence, windfury yeterince mobility veriyor, e ranged stun da var kaçmak veya yakalamak gerektiğinde.
Hani adamda "şuda olsa" dediğim bi özellik bulamadım.

baçırla kıyaslamak cok dogru degıl bence, vur kaca daha musaıt thrall elektrik yuzunden. Baçır daha çok kerrigan tier bi melee dps, araya girip biraz tanklaması agro alması gereken tipten. Thrallı oyle oynarsan patates olursun yanı

cımbızla karakter cekıp oldurmek super yahu

kaç kez free oldu, daha yeni deniyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...