Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

solo oynanicak oyun degil su aptallar yuzunden onu kesin anladim, HL desen boktan first pickler, son slotta healer/tank yerine murky/nova filan alanlar. QM desen blizzin muthis matchmakingi heh.

tyrande bize, rehgar, uther karsiya. hani duzgun oynasalar bile direk matchmakingde kaybetmek sinir ediyor beni
Sosyal ağlarda paylaş

competitive her oyun böyle ya, dert etmeyip zevk almaya bakıcan. Maçlar canını çok sıkmaya başladığında dailylerden fazla oynamıycan 1-2 hafta sonra gene çok oynayasın geliyor uzun süredir moba oynuyorum benim deneyimim bu yönde. Ki gene hots sinir katsayısı olarak diğer mobalara göre çok çok daha iyi ömür kısaltmama açısından. Daily yaparken win/loose da önemli değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim derdim oyunu ogrenirken cakilan QM MMR i toparlamak ama aptal aptral nedenlerden kaybedip mmr cehennemine girmek sinirimi bozuyor. isin ego kisminda degilim, dusuk mmr = randomdan gelen kotu takim arkadaslari ki spiral yapiyor bu bir sure sonra. su deminki oyunda bize healer diye verdigi tyrande disconnect yiyip durdu bide, comp dan kaybettigim gibi birde ustune 4v5 oynadik. 4 kisiye arkasinda kimse yokken solo dive yapan tyrael IDIOTS diye flamelemeye basladi filan meh

sinirlerim bozuluyor, kazanmak kaybetmek onemli degilde aptalligi kaldiramiyorum ben. duzgun oynayan bir takimla kaybedince ne guzel acip kurcaliyorum birde nerde hata yapmisim vs
Sosyal ağlarda paylaş

Dert etmemekten ziyade diyorum abi takım kurun sürekli 5 oynayın. Takım çok iyi olmasa da olsun karşısı da zaten takım oluyor çok daha güzel geçiyor oyunlar.

Adam kötü oynasın ama en azından elinden ne kadar gelir onu biliyorsun. Saçma sapan hareket yapınca falan bile soruyorsun açıklıyor ki iki taraflı durum sonuçta en iyi oynayan da arada saçmalayabiliyor. Soloda olsa anca rage.

Ya da random adam mesela quest yapıyor, hero deniyor falan sıçıp herkesi sinir ediyor. Takım girersen diyorsun quest yapalım herkes ona göre takılıyor kafa rahat billuruna oynuyorsun. Çare hiçbir takım oyununu random adamlarla oynamamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

ya benim derdim oyunu ogrenirken cakilan QM MMR i toparlamak ama aptal aptral nedenlerden kaybedip mmr cehennemine girmek sinirimi bozuyor. isin ego kisminda degilim, dusuk mmr = randomdan gelen kotu takim arkadaslari ki spiral yapiyor bu bir sure sonra. su deminki oyunda bize healer diye verdigi tyrande disconnect yiyip durdu bide, comp dan kaybettigim gibi birde ustune 4v5 oynadik. 4 kisiye arkasinda kimse yokken solo dive yapan tyrael IDIOTS diye flamelemeye basladi filan meh

sinirlerim bozuluyor, kazanmak kaybetmek onemli degilde aptalligi kaldiramiyorum ben. duzgun oynayan bir takimla kaybedince ne guzel acip kurcaliyorum birde nerde hata yapmisim vs

Seni anlıyorum ve yaptığının benzerini ben bf4 te yapmaya çalışıyordum sürekli k/d ratioyu 2 üzerinde tutarak, accuracy i %17+ tutarak kendime işkence etmişim ilk 200 saat sonraki 150 saatte sırf statlarım düşmesin diye oyunu denetmediğim kuzenime iyilik yaparak kendime de iyilik yapmışım. şuan 1.34 fln k/d ratiom var ama ne team'e kızıyorum artık ne kendime rahat kafa sırf eğlencesine oynuyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi qm giriyorsanız 2 kişi girin

biriniz warrior biriniz support olsun

yolo-q giren tyrandeler tassadarlar sonyalar 3 ranged squishy ile kalan abathurlar gazlowelar* falan ITS JUST A GAME yetolarının hepsi size avantaj sağlasın, bir sayfa lose streak hoşuna gidiyor adamın size ne

*: gazlowe roboultinin açıklamasını patchde 4v5 after level 20 diye değiştirceklermiş
Sosyal ağlarda paylaş

50 oyunum falan var HL'de, rank 24.

50% winrate'in biraz altındayım ama nasıl bir MMR grubuna denk düştüysem takımda tek support alıp Tassadar'la dps oynayacağım diyen (adam rank 14) adamlarla eşleşiyorum ya da Butcher alıp Jaina varken ısrarla Valla'ya chargelayıp ekmek olan adamlar.

QM oynuyorduk daha önce ekürimle sürekli (15 senedir dota, hon, dota2, wow ve envai çeşit oyun partnerim) ve win rate epey yüksek olmalı. Yine de bununla karşılaşıyorum.

Nasıl düzelteceğiz bu durumu?
Sosyal ağlarda paylaş

abi first pick olunca malfurionu direk alıyorum, takım zaten direk thanks cheers sweet diye gidiyor canlarına minnet

2klık healerların biri bende, zaten karşıdaki ilk 2li de direk butcher nova falan kilitliyor sonrakiler supportlar kekeke diye

ya supportsuz 5 squishye karşı 15. dk galibiyeti alıyoruz ya da direk biri rippointsragequit çekiyor ana menüye dönüyoruz

redditde vardı geçen baya bir güruhun kadrosu starter pack (muradin + malfurion) + 8 tane 10klık assassin şeklinde ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...