Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

5 tane maç yaptım bugün 3 win questi için

ilkinde bizde healerlı setupla karşıda healer yokken reskil yiyip durdular
ikincisinde abathur/murky/br/stiches/falstad açık ara dünyanın en kötü takım kadrosuna yenildiler

3.de zagarayla 2 kaelthası birden outdamagelayıp kazandım
4.de 100k heal basmış rehgarla 50k da hero damage yaparak kazandım
5.de tyraelle en çok hero damageı ben yaptım

bir kere de takım beni taşısın amksporgazetesi

o rank1lerin %90ı betada yenildiğinde -30 yendiğinde +50 puan gelirken kasmış adamlar varya, şu yeni sistem bir gelemedi

rank1 herif, butcherle mark üstünde trade'e giriyor, hayır öyle tf clusterfuckı göremedi stun yedi falan da değil direk kabak gibi açık lanede 1e 1

kael+jaina+nazeebo var karşıda, rank1 adam spell shield almıyor, ofansif bişey almıştır utility almıştır, nah almıştır herif gidiyor imposing presence alıyor lan o kadroya
Sosyal ağlarda paylaş

ya matchmaking les otesi, bu aksam aptal aptal takimlar geldi ki feedleyen gazloweu filan tasidik ama bazi complar tasinmiyor. bi diablo vermis overall winrate i %33, hammer vermis hammer ile 5 mac girip birini bile kazanamiyan adami vermis vs birde rakibe 2300mmr rehgar verip bize scrub tassadari yamamis heh, shield bile kullanmiyor ve healing ward filan almis.

hani oyunda ragelemiyorumda cikip statlara baktigimda deliriyorum su sistemin aptalligina. s2 de 1v1 eslestirmek gibi degilmis bu isler demek blizz
Sosyal ağlarda paylaş

ya ban list doluyor sonra :P

benim iki istegim olur anca QM icin

1- en azindan tek haritayi wowdaki gibi fitlerliyabilelim, hemde istatsitikelrden ortaya cikar oyuncularin sevmedigi haritalar boylece duzeltebilirler iste

2- en azindan free rotasyondaki herolari kapsiyan bir friendly team filteri, 2 heroyu ekliyebilsek yeter her hafta. bu hafta kafadan hammeri ve diabloyu banlardim misal. gazlowe haftasinda filan korkunc ise yarar hemde blizz cekinmeden vikingleri, abathuru ve murkyi daha cok rotasyona koyabilir oyuncular isyan etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...