Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

monk gelicek ne vancleffi :P bi sure warcraft gitmezler zaten, monktan sonra 1 diablo karakteri daha gelir bir sonraki harita ile, ondan sonrada beeeelki 1-2 warcraft karakteri derken zaten starcraft eventi gelcek legacy of the void release i yaklasirken

herolarin cogu warcrafttan zaten, starcraftin tanki, diyaplonun supportu yok daha.
Sosyal ağlarda paylaş

iyice leş, beyinsiz kaynamaya başladı bu oyunda zaten iyice soğuduğumdan girmiyordum da şimdi komple bırakma noktasına geldim...

4 kere ranked girdim, hepsinde mi beyinsizlere denk gelinir ya. 47'yim gerçi zamanında hiç kasmadığından onun belasını çekiyorum resmende ne laf dinlerler, ne düzgün iş yaparlar.

Biraz önce Dragon da oynuyoruz. Üst shrine da 2 kere tek başıma alıp savundum. Benim yanımda olan Raynor gidip boş boş takılıyor, dragon'u capture etmeye çalışıp biraz kuleye vurup, çoğunlukla adam vs. kovalamakla meşgul oluyor. Adamlar bütün mercleri alıp, 2 kulemiz varken takımca pushladıklarında 2 dakika afk kalıp, iki kere de rakip takımı feedlediğim için herif gelmiş senin yüzünden kaybediyoruz diyip laf atmaya başlıyor... Bu olay olduğunda iki ölümüz vardı ve rakibin 5 kulesi ayaktaydı...

Sokarım bunları çekmek için oynamıyorum ben bu oyunu yeter ya
Sosyal ağlarda paylaş

kaybedicez diye afk birakmak ne demek :(

bu oyun her zaman cevrilebiliyor en aptallarla bile oynarken, gecen yazdim iste ilk yari 3v5 oynadigimzi maci aldik. mmr dusukse dandik dusuk mmr li adamlar veriyordur, ben HL girmiyorum iste o yuzden hep soruyorlar neden kasmiyorsun diye.

solo HL girsem baslangicta resmen piyango embesil verip vermeyicegi benim takimima, oyunun placement gibi davrandigi maclarda 3-4 loss alsam mmr cehennemine giricem eh buda cok daha kotu oyunculara denk getiricek beni, o mmr i toparlamak icin normalde gerekenden 2 kati oyun kazanmam gerekicek dusuk mmrlilarla. simdiden bir iki soktular 3 win 1 loss oldu, hotslogs un hesabina gore 1830 - 1709 - 1950 seklinde gitmis HL mmr im. QM de oyunu bilmiyorken aptal gibi oynadigim maclarla 1000 e kadar inmistim, simdi simdi toparliyorum. hotslogs hesaplarida az cok yansitiyor bence cunki karsimzia cikan takimlarin mmr ortalamalari genelde +/- 100 oluyor hep, kotu bir oyuncu varsa ya MMR indan yada karakter level ile win/loss dan hemen kendini belli ediyor mac sonrasi bakinca.

20-30 maci gecmiyen lol disinda herhangi ciddi bir moba tecrubem olmadigindan basta bok ettim direk iste.

http://i.imgur.com/iLZEHgS.png

hani az bucuk takedownlara ve death numberada yansiyor bu bastaki yetersizligim, ilk sylvanas ile oynamaya basladim, sonra jaina sonra tyrande ve siralamalara yansiyor bu, jaina ile bi ara %72 w/l ye kadar ciktim ama korkunc loss streake girdim sonra

http://i.imgur.com/QAaVe7R.jpg

buda duzenli oynadigim arkadaslarin istatistigi ki

http://i.imgur.com/pQ1quAZ.png

buda misal mac ornegi, asagi yukari tutuyor iste misal asagidaki diablonun dusuk seviey oyuncu odlugunu hemen anlamistim ama teamfightlara filan katildi, shrinelara geldi en azindan

http://i.imgur.com/SllqlqT.png

zeratul bizim takimda en iyi gozukuyor ama wormhole almamis misal cunki dota/lol kafasi full benmerkezli guvenli oyniyordu. bir kere bile olmedi macta cunki takim icin bir kere kendini riske sokmadi, surekli kendi canini kolladi ve kendine calisti.

ust shrine i nova olarak murky/rehgar ikilisine karsi tutmaya calisiyorum, adam hemen 5cm altta ayni lanede creep kesiyor gelmek yerine, murkynin yumurtayi buluyorum ve patlatiyorum ama gidip murkye dalmiyor dibinde olmasina ragmen. shrine pingliyorum gelsin diye, geliyor capliyor ve 30 kere murky tarafindan geri caplendigi halde inatla orta lane e inip creep kesmeye devam ediyor utherin yaninda

iste aptalligin tepe noktasi tam teamfightin ortasina inmek uzere olan precision strike imi son anda void prison ile cancellayip NOVA WHY DONT YOU HELP? diye ragelemesiydi. hani mmr =/= skill, yuksek mmr lardada bol aptal mevcut baska mobalardan gelip hots un ritmine ayak uyduramamis.

hani belki birilerinin isine yarar diye koydum bunlari, zorlaniyrosaniz istatistiklerinize goz atin bi direk ne olmus ne bitmis diye :) sorunlari spotlamaniza yardim ediyor.

misal johanna ile "nede olsa olmem" kafasi ile cok dikaktsiz oyandigimi ve %38 w/l da cakildigimi farkettim, lvl20 ye gelebildigim maclarda indestructable alinca normal olmasi gereken %50 bandina cikiyor w/l um. replayleri izleyince o wow tank kafasinda oynadigimi ve sanki arkamda surekli healer var gibi bodoz daldigimi farkettim, son maclarda duzelttim ve iyi sonuc aldim. gene sylvanasla envenom nerfi sonrasi kill veya kule alicam diye overextend etmemeyi ve biraz daha muhafazakar oynamayi ogrendim ve direk dusen W/L toparlamaya basladi, son girdigim HL de 0 death ile bitirebildim en yuksek death countu olan herom ile :P

bastaki yetenekten cok hem hots hem moba cahili aptalliklarim olmasa 2.4 - 2.6 civari filandi simdi mmr im, sirf gecen gun facebook yuzunden yari afk oynayip stiches ile 4-5 mac kaybetmesem tank w/l o kadar rezil olmicakti filan.

hani yeni basliyanlar dikkat etsin biraz :D
Sosyal ağlarda paylaş

artık AFK olayında çığır açıyorlar.
sabah 3 oyun oynadım. ikisinde rakip takıma birinde ise bizim takıma chefnoob adlı oyuncu geldi.
ilk maç 10dkda oyun bitirdik anlamıştık zaten bir bokluk olduğunu.
ikinci oyunda chefnoob biizm takıma düştü hl de.
adam şöyle bir şey yazdı.

http://i.imgur.com/vrnzByd.jpg

sonaki oyunda yine karşı takıma geldi.
adam ismen tanıdıgı için beni her seferinde yanıma gelip dans ediyor. ölüp dönüyor.
Afk dediğime bakmayın. kısmen afk kısmen trollüyor.
insanları anlamak cidden güç.
typonun kralını yapmışım şimdi farkettim. were diye where yazarak. showing you my best english.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...