Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

How to Survive

Norak

Öne çıkan mesajlar

15 dakikalık ilk izlenim:

Oynanış ve contenti doyurucu gibi.Crafting olayı güzel olmuş.
Optimizasyon çok kötü.Config penceresinin yarısı gözükmüyor.Oyundaki mouse imlecinin yanında loading animasyonu takılı kalıyor.Alt tab yapınca oyuna tekrar dönemiyorum.

Şuan ufak bir patch gelmiş ondan sonra devam ederim yazmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende config penceresinin yarısı gözükmüyordu.Oyun başlayınca ekranın ortasında yuvarlak loading animasyonu kalıyordu.Patchden sonra düzeldi.

Fps ile ilgili bir sıkıntısı yok zaten.Crafting baya mantıklı ve detaylı olmuş.Day/night cycle olayını güzel kotarmışlar.7.5 dolar vermiştim zaten,şu hali bile fazlasıyla hakediyor parasını.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 4 oldum, optimizasyon herhalde patch mi inmiş ben fark etmedim ama şimdi gayet sorunsuz çalışdı. Co-op da laglı hafif co-op senaryo oynanmıyor sadece challange modu var. Yani online story oynanmıyor anladğım kadarıyla sadece tek bilgisayardan iki kişi oynuyor hot seat gibi.

Oyunda acıkma, susama ve yorulma var. Belli bir süre sonra yiyip içmek lazım birde uyumak ama heryer de uyunmuyor güvenli evler var orada yapıyorsunuz, uyumayı. Çeşitli alet edavet ile ekipmanlar yapıyorsunuz, işte machete ile odunu kes ok yap bilmem ne dalı ile bow yap, tüy eklersen oka (martı vurup tüy alınıyor) ok a bonus dmg veriyor. Metal parçaları fırlatan tabanca, shotgun tarzı şeyler yaptım şimdiye kadar. Geyik vurup, derisini alıp zırh yapılıyor vs. Dont starveın daha bir aksiyonlusu çünkü paso zombie var etrafda, bir tane boss kesdim şimdiye kadar. Olta yaptım bir tane balık tutamadım şimdilik.

Oyun yeni ve keşfetme aşamasında diye şimdilik keyifli ama 1-2 günlük işi var gibime geliyor şu haliyle. Ortalama bir oyun diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

7.5 dolara deger gibi.. crafting kurtarmis oyunu resmen hehe. Lvl 5 oldum, yeni bow actim, craft edecek seyler gittikce artiyor, ama inventory yetmiyor resmen...chainsaw, crossbow falan cikti.

ozetle geceli gunduzlu survival + hack n slash crafting. Yemek/Su ve uyku ihtiyaci simdilik zorda birakmadi beni..zorluk seviyesini co opda arttirip oynayinca "survival" daha bariz ortaya cikabilir..

menuler falan cok cillop degil malesef..biraz daha gec cikarip iyice cilalasalarmis, albenisi olurmus.

Simdilik baymadi, craft edecem diye ordan oraya kosturuyp duruyorum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun gayet güzel bence. biraz vuruş hissi kötü ama olur o kadar. ileride düzeltirler belki. Kill move lar hoş. Grafikler güzel. Bence potansiyeli yüksek oyunun mod ve map ile desteklenirse kesinlikle fiyatını hakeden bir oyun. craft olayı baya iyi zaten.
zombili oyun seviyorsanız oynaır her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...