Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyelim ki iç savaş çıktı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

@Tatar

Ulan bak başlık bana patlayacak, ben kaçayım en iyisi. Çeto'nun olayı zaten açık, ki bence akp'li sleeper agent bile olabilir, ulusalcıları ulusalcılıktan soğuttu, silkindirip kendine getirdi neredeyse aashfa.

Sam, sir olayı da gerçekle harmanlanmış geyik zaten başlık doyuma ulaşmış geyiğimizi yapıyoruz artık sanıyorum?

sipeys de peygamber gibi adamım diyerek mesajını bir kez daha vermiş şakirtlere, gözden kaçmasın asfafhja.
Sosyal ağlarda paylaş

Reyhanlı...
Uludere....
Gezi...

Şunların biri bile yeterli AKP'ye kin duymak için yeterli..

Bu yetmediyse dünyada demokrasi olan hiç bir ülkesinde hükümetin başında bulunananlar açık açık insanların yüzüne yalan söyledikten sonra yerinde kalmaz.

Şu AKP'ye ve yaptıklarına tepki vermiyorsanız, kendinizi Cahil, Şerefsiz, veya Gerizekalı üçlüsünden birinin içine koyabilitsiniz.

Bu ülkenin sorunu gücün tamamen Türkçe/Sosyal'den ÖSS'ye girenlerde olması. 0 kanıt bol bol laf
Sosyal ağlarda paylaş

reyhanlı'yı el kaide üstlendi ama suriye devleti kendini aklamak için bunlar öne sürülüyor gibi iddialar da var. bu oldukça komplike bir mesele.

roboski (uludere) tsk'nin suçudur. bunu doğru düzgün soruşturmayan hükümet ise görevini yerine getirmediği için suçludur.

gezi direnişi'nde ise tepeden tırnağa ak parti suçludur.

Şu AKP'ye ve yaptıklarına tepki vermiyorsanız, kendinizi Cahil, Şerefsiz, veya Gerizekalı üçlüsünden birinin içine koyabilitsiniz.

ama şu laf olmuyor işte.
böyle siyaset OLMAZ.
hakaretle hiçbir yere varılmaz.
açın ak parti'li fanatiklerin twitlerine bakın. hiçbir fark yok.
cahil, şerefsiz, gerizekalı dediğin adam da sana aynısını söylüyor.
nasıl hala yıllarca bu ülkeyi geri bırakmış adamları savunursunuz diyorlar. (yıllardır ülkeyi sağ partileri yönetmemiş gibi)
ama bir taraftan da statükonun varlığından bahsediyorlar. haksız da değiller o konularda.

Bu ülkenin sorunu gücün tamamen Türkçe/Sosyal'den ÖSS'ye girenlerde olması. 0 kanıt bol bol laf

bu cümleye de güldüm sadece. bi şey diyemedim. erbakan, özal, demirel hep mühendisti, ecevit gazeteciydi hatırlatayım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Geri kalanlara da o bahsettiğiniz eski siyasetlere de tepki veriyoruz dediğin zaman erör veriyorlar işte.

Ben Remus'un üçlemesine katılıyorum.

Bende çok kendimide yani AKP'de Ali Babacan dışında doğru düzgün mantıklı 1 tek adam gibi insan yok. Üzgünüm ama her insanında dayanma gücü bir yere kadar. Hukuk tamamen AKP ne isterse onu yapıyor, sahte olduğu %100 belli delillerle insanları içeri tıkıyorlar bok atıyorlar. Kendi adamları videolu itaraf vermeleri halinde dışardalar.

Bunlara tepki vermiyorsan yani küfür yemeği hakkediyorsun demektir.

Yanlış anlamayın ben burda ulusalcıları kürtleri felan savunmuyorum ama, bugün o ulusalcılar düşerse, yarın kimse kalmıyıcak.

2007'den beri yaptıkları ortada adamların hergeçen gün demokrasiyi geri götürdüler her geçen gün modernliğin ağzına şıçtılar. Bildiğiniz gerizekalıları devlete ve yüksek kurumlarına yerleştirdiler.

Biraz devletle işiniz olursa adamların andavallığını daha iyi anlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim ne işim olur iç savaşla?Ne yapar,ne eder ülke dışına kaçarım.

Ben buna verdim oyumu. Çıkıpta meydana şavaşmam ama her türlü mali desteği sağlarım. (Savaşsamda feedlerim muhtemelen)

Üzügünüm ama tepkisiz kalamam. Bu ülkede adam gibi yaşamak istiyorsak öncelikle AKP'nin gitmesi lazım.

Sonrasındada adam gibi insanları yönetime getirmek lazım... Mesela en azından başbakanların, bakanların ingilizce bilmesi gerek...

Adamlar Olimpiyatı kaybettiler neden kaybettiklerini anlıyamadılar. Başbakanın eşi yaponya kazandığı açıklanırken, biz kazandık diye alkışlıyordu. Seviyeleri bu bizimkilerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

tansu çiller de yale'de doktora yapmış profesordü ona bakarsan lol

O bile RTE daha iyidi... Cumhuriyet tarihinide hiç bu kadar bokun içine batmamıştık.

Milletin hoşuna gidiyo dünya lideri devletiz lafları herhalde... Bütün modern ülkeler nihahaahah gerizekalı diye arkamızdan konuşuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o BİLE derken?

Bu ülkede erbakanlar rteler demireller başa geçti , Çiller BİLE değil baya baya arancak insan şu halimizle.

Başta olduğu dönemde ki ekonomik reformlar sayesinde ki kalkınma okuduğum şeyler yaş itibariyle yaşayıp görmedim fakat şu halimize bakınca çiller beş bin basar gibi duruyor saydığım isimlere. Belki bi özal o konuda daha iyi çillerden .
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh özal, çiller güzellemeleri basmış forumu.
arkadaşlar o bundan iyi şu bundan kötü değil ki.
bahsettiğiniz siyasetçilerin hepsi beş para etmez siyasetçiler.
hepsi dayanışmacı toplumsal pratiklerin çürütülmesinde, vahşi rekabetçi kapitalizmin yerleşmesinde desteği olan siyasetçiler. nasıl "İYİ" oluyorlar, anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...