Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF4] Kömün

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
valla kimisi maymun iştahlı ama şöyle eğlenerek oynayabilecek eli yüzü düzgün en sağlam multi fps denebilir. (cs:go yu saymazsak onu da item satmak dışında oynıyan insanlar bir elin parmağını geçmez forumda).

Patiden eklediklerimin %10 u falan sürekli oynuyor, oyundan eklediklerimin en az yarısı sürekli oynuyor. Serverlar sabahın 5 inde bile oldukça fazla 100 lerce full server rahat bulunuyor. Öğlen ve akşam siz düşünün.

300 saat gameplayim var hiç baymadım diyebilirim her gün en az 2-3 maç atıyorum bazen 6-7. Ama artık gerçek hayatta infantry olmam gerektiğinden yaza kadar ara vermek zorundayım :P

Çok fazla stabilite sorunu oldu ilk aylar, şuanda artık ve heleşükür baya stabil oldu oyun, geriye bir tek hit registery/netcode u biraz iyileştirmek kaldı. Dlc lerde gümbür gümbür geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Dworgian said:

sonunda stabil oynadığım server ın platoon una girdim. bir de adminlik kapayım da zibidileri banlar durur eğlenirim artık.

sakjdhjsakhd adminlik kapamadığım gibi (niye? çünkü almanca bilmek şartmış), lame bir admine "n00b gibi oynuyon öyle pusup durulur mu tüm oyun" dediğim için atıldım da platoondan :D
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

abi sen çok konuşup tartışıyosun oyunda zaten. geyiğine oyna biraz stres/hırs yapmadan.

jdhjsakdhsakj abi onlar da benim eğlencem ama. öyle susa susa oynarsam sıkılıyorum :|

admin miydi bilmiyorum da nici böyle hyper vs gibi bişey.

edit: baktım admin değilmiş adam, hypoxic_x. niye ve ne zaman atıldım fikrim yok o zaman lkjshadjsakh
Sosyal ağlarda paylaş

alskdjsak yok lan zaten sallamıyorum platoonu. sonuçta vip slot alamıosun almanca bilmeyince. bi anlamı yok. ama şu an 2 tip dadandı server a. gıcık oluyorum. tank alıp engineer olup adam vur main base e kaç diye diye oyun oynuyorlar yılmadan sıkılmadan. ben de obsesifim ya rpg ile gidip gidip onları vurucam diye helak oluyorum jkhsadkjhsa
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...