Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Hearthstone hesabi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

100 tl ne abi çok ucuza satıyosun 2500tlden aşagı satmam ben ki geçen hafta cairne 1500 liraya kadar düşündü vereyim hemen elden diye

kabu letmedim daha 1 sene çıkmıcak key son key bunlar 2500 liradan tek kuruş aşağı inmedim 100 lira çok ucuz olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

100 tl ne abi çok ucuza satıyosun 2500tlden aşagı satmam ben ki geçen hafta cairne 1500 liraya kadar düşündü vereyim hemen elden diye

kabu letmedim daha 1 sene çıkmıcak key son key bunlar 2500 liradan tek kuruş aşağı inmedim 100 lira çok ucuz olmuş

Madem okadar para kazanılabileceğini düşünüyorsun,neden sen bu arkadaştan hesabı alıp çok daha fazlasına satmak istemedin ? parayamı ihtiyacın yok yoksa ak sakallı dedemisin dostum ?
Sosyal ağlarda paylaş

savas33 said:

Somon said:

kabul etmedim daha 1 sene çıkmıcak key son key bunlar 2500 liradan tek kuruş aşağı inmedim 100 lira çok ucuz olmuş

Madem okadar para kazanılabileceğini düşünüyorsun,neden sen bu arkadaştan hesabı alıp çok daha fazlasına satmak istemedin ? parayamı ihtiyacın yok yoksa ak sakallı dedemisin dostum ?

Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Tavsiye ederim, baya iyi. Beni mtg kadar tatmin etmese de para harcamadan oynayabildigin bir oyun. Scrolls ve Faeria'dan çok çok daha başarılı.

trade olmaması cok kotu ve kartı iyi olan üstündür bu kadar basıt bir mantık oyunda bu da seni kart satın almaya itiyor. He vaktin parandan daha degerliyse para harcamadan kasabilirsin evet
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

trade olmaması cok kotu ve kartı iyi olan üstündür bu kadar basıt bir mantık oyunda bu da seni kart satın almaya itiyor. He vaktin parandan daha degerliyse para harcamadan kasabilirsin evet

Forgotten Wars expansioni ile gelen Altar of Wishes'dan öncesi için dediğin doğrudur, ama artık eski boosterlardan 1, yeni boosterlardan 3, box alırsan extra wildcard denilen bir currency kazanıyorsun. Bu wildcardlar ile de istediğin kartları alabiliyorsun yani single kart alma olayını getirdiler. Oyuna sıfırdan başlıyorsan günde 3-4 saat oynayarak 10 gün içerisinde istediğin desteyi kurabilirsin. Ama 2. bir deste kurmak istersen, herşeyini diger destede kullanmış olacağından dolayı çok zorlanacaksın.

Ben 35€ patchden önce, 35€ patchden sonra harcadım ama patchden önce harcadığım neredeyse hiç bir şeye yaramadı çünkü Altar yoktu. Şu anda 1 ay oldu oynamaya başlayalı herhalde, tüm desteleri kurabilir haldeyim ve 10-12saat oynadığım bir kaç günü saymazsak diğer günler 4-5 saatten fazla oynamadım. Ama çok uzun süredir mtg ve her türlü tcg/ccg'yi oynadığım için oyunu öğrenme dönemim 3-4 gün sürdü. Şu anda 1500+ elo da takılıyorum, turnuvalardan ve yeni deste yaratmaktan başka yapacak bişey yok malesef ^^;

Kısaca, kart oyunu seviyorsanız MUTLAKA oynayın. Hearthstone falan bok yemiş yanında. Tek rakibi MTG, o da çok pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...