Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deezer vs. Spotify vs. Tidal

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Oyle her sarkiyi bulamazsiniz deezerda veya spotify de...
Yani bazi lisans sorunlari bolge sorunlari yuzunden degisiyor yada firmanin almamasi sonucu oluyor...

Bosuna demiyoruz beats music diye ;) dr dre akiyor hahaha

Ayrica sadece uyelik alirken vpn kullanmaniz yetiyor. Ve programi oyle us accountla indiriosunuz gerisi akiyor...

Ha turkce icin derseniz deezeer... Ama eski turkce muzikler diyincede beats music ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Deezer süper oldu yahu bugün gelen güncellemeyle. Spotify'da olan playlist radyoları yoktu, eklendi. Ücretsiz versiyon ile mobil de çalışıyor artık. Sadece radyoda şarkı atlama sınırı var. Radyoya bir sürü tür gelmiş ve yere göre de radyo kurulabiliyor artık. Türkiye'den çal gibi (Türkiye var mı bakmadım). Mac programı da çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

spotify kullandım geçen biraz. genelde alternatif türkçe müzik dinlerim. böyle kıyıda köşede kalmış iyi şarkılar iyi gruplar şarkıcılar falan ararım. spotify 0 bu konuda. neşet ertaş radyosu aç diyorum iki şarkı sonra sıla falan geliyor.

türkçe müzik konusunda deezer 123123 gömlek daha üstün. editörleri çok iyi çalışıyor her gün yeni ve orijinal öneriler geliyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

deezer'ın radyosu inanılmaz kötü.

böyle bir arşiv varken bu kadar kötü bir radyo sistemine sahip olmaları inanılır gibi değil.

beats'in radyoyu dinliyorum ve onlara önerdiğim şarkılardan öyle şahane kanallar yaratıyorlar ki saatlerce dinliyorum.

deezer'ın radyosunu 2-3dk sonra kapatıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Windows Phone acisindan Spotify cok geri kalmis. Son Spotify versiyonundan beri Deezer uc buyuk guncelleme gecirdi, dun yeni bir versiyon cikartip UI'yi tamamen yenilemisler. Cok hos oldu, Windows Phone'da en iyi muzik programi Deezer su anda acik ara bence. Kendi XBox Music'inden bile saglam.
Sosyal ağlarda paylaş

Deezer'ın sync olayı çok kötü, daha doğrusu iyi de çevrimdışı çalışma mantığı çok salakça. Eğer internet bağlantınız var ise offline mode çalışmıyor. Spotify'da böyle birşey yok. Çevrimdışı çalışsın dediğiniz zaman hep indirdiği yerden çalıyor şarkıları. Deezer ise internet bağlantınızı görüp tekrar indirmeye başlıyor. Yavaş internetiniz var ise şarkı dinlemeyi unutun Deezer'da. Ben üyeliğimi sırf bu yüzden iptal ettim.

Tabi bu dediklerim PC için. Mobil versiyonlarında ikisi de akıyor. Mobil versiyonda da spotify'a uyuzum. Şarkıyı Next yaptığınız da müzik çalmaya başlıyor fakat telfonun ekranına hangi şarkı olduğu 3-5 saniye sonra geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...