Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbulda 10 gunlugugune kiralanabilecek guvenli bir yer

chrome

Öne çıkan mesajlar

bizim bir yer vardi floryada arkadasa gidince orada kalabilirsin demistim cocukta programini ona gore yapmis. Bugun ogrendim ki bizim kuzenler cokmusler oraya. Adam da yarin gidiyor. 10 gun kalacak. Buyuk sicis yani. Cok da yakin bir arkadasim yari yolda birakamam o yuzden 10 gunlugune istabulda duzgun bir yerde bir ev kiralamak istiyorum. Nette birsuru ilan var ama guvenemedim. Referansli guvenilir onerebileceginiz bir site ya da grup var midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bi söz vardır chrome
yiyemeyeceğin ... altına yatmayacaksin diye

ya da yemeyeceğin miydi lan o

Abi bazen dozunu kaciriyorsun. Sirf laf sokmak icin birseyler yazdigin zaten cok belli ama dozunu kacirma bari. Hayir yazdigin sey de alakasiz zaten. Hatta ben yeri bile tuttum 1 saat once. Simdi ben de sana ayni kalitede cevap vereyim arkadasin ve istanbulun geri kalaninin ........in altina 10 gun boyunca dilersen o evde artik keyifle yatabilirsin desem hos mu. Degil. Ne gerek var boyle seylere. Asalak ve beceriksiz bir insaat insaat muhendisi olarak beni kiskandigin icin mi boyle yapiyorsun diye dusunuyorum ama herkese boyle seyler yaziyorsun. Senin ayarlar cocukluk doneminde sanirim artik asiri sevgisizlikten ya da baska bir seyden kaymis aga. Allah yardimcin olsun. Cok anormal bir durum da yok aslinda yani dozunu kaciriyorsun kacirma yeter. Operim.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Fistan said:

bi söz vardır chrome
yiyemeyeceğin ... altına yatmayacaksin diye

ya da yemeyeceğin miydi lan o

Abi bazen dozunu kaciriyorsun. Sirf laf sokmak icin birseyler yazdigin zaten cok belli ama dozunu kacirma bari. Hayir yazdigin sey de alakasiz zaten. Hatta ben yeri bile tuttum 1 saat once. Simdi ben de sana ayni kalitede cevap vereyim arkadasin ve istanbulun geri kalaninin ........in altina 10 gun boyunca dilersen o evde artik keyifle yatabilirsin desem hos mu. Degil. Ne gerek var boyle seylere. Asalak ve beceriksiz bir insaat insaat muhendisi olarak beni kiskandigin icin mi boyle yapiyorsun diye dusunuyorum ama herkese boyle seyler yaziyorsun. Senin ayarlar cocukluk doneminde sanirim artik asiri sevgisizlikten ya da baska bir seyden kaymis aga. Allah yardimcin olsun. Cok anormal bir durum da yok aslinda yani dozunu kaciriyorsun kacirma yeter. Operim.

ahahah vurmayın lan öldü yeter
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.airbnb.com/?af=1922719&c=A_TC%3Dzbnepkmwtz%26G_MT%3Dp%26G_CR%3D22111487776%26G_N%3Dg%26G_K%3Dairbnb%26G_P%3D&gclid=CNHqvuau_7kCFZMQtAodLmwA0w

2 kere daire kiraladım haftalık olarak, dikkatli olman gerek beklediğinin çok aksi bir şey çıkabiliyor, semte mahalleye katına vs. dikkat et
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...