Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok utanıyorum lan

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

çalıştığımız büyük firmalara falan rapor fatura zart zurt bişiler hazırlayıp gönderiyorum mail içeriği falan yazıyorum atıyorum 5 dk sonra farkediyorum ki ek'i koymadan göndermişim. 2 değil 3 değil 100 kere falan yaptım herhalde tövbe ya bir ben miyim lan böyle mallık yapan?

Komik olma.ne var bunda utanacak?herkes yapiyor aynisini.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de benzerini çok yapıyordum bütün şirkete ve müşretiye çektiğimiz filmin editlerini atarken editleri eklemeden mail yollamalar yada editlerdeki degisiklikleri süreleri yazmayı unutuyordum ben zerre utanıp sıkılmadım üstlik reklam sektöründe insanlar anormal tripli olabiliyor bu konularda sen niye dert ettin ki bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

ben de benzerini çok yapıyordum bütün şirkete ve müşretiye çektiğimiz filmin editlerini atarken editleri eklemeden mail yollamalar yada editlerdeki degisiklikleri süreleri yazmayı unutuyordum ben zerre utanıp sıkılmadım üstlik reklam sektöründe insanlar anormal tripli olabiliyor bu konularda sen niye dert ettin ki bu kadar.

ben de reklam sektöründe çalıştığımdan o tiplere baya denk geldiğimden olabilir =) ne biliim günde 25 tane mail geliyor işle alakalı bir bana ek'siz mail gelmedi acaba bir ben mi bu kadar dikkatsizim diye kötü hissediyodum 2 senede 200 kere aynı şeyi yapmaktan =) rahatladım baya topiği görünce
Sosyal ağlarda paylaş

iyi madem rahatladın, şöyle saçam bir şey de anlatayım zaten bu olaydan sonra sallamamaya başladım. Bir gün post prodüksiyonda film editliyoruz yönetmen de var neyse müdahil oldu yaptırdı editlerini kendi mailine attırdı ben bile atmadım yani izliyorum sadece, neyse akşam telefon çaldı niye bu editlerin süreleri yok müzik yapçaz yapamıyoruz bık bık bık. Yani enteresan şeyler olabiliyor takılmamak gerek pek :).
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ben de reklam sektöründe çalıştığımdan o tiplere baya denk geldiğimden olabilir =) ne biliim günde 25 tane mail geliyor işle alakalı bir bana ek'siz mail gelmedi acaba bir ben mi bu kadar dikkatsizim diye kötü hissediyodum 2 senede 200 kere aynı şeyi yapmaktan =) rahatladım baya topiği görünce

ben genelde böyle olunca hiç sesimi çıkarmıyorum, yatıyorum.
gelip de "ee?" derse biri "keriz attach yapmamış diyorum"

bunu yapın kendi işinizi de geciktirmeyin
BulletRide said:

Önce ek'i koyun sonra yazmaya başlayın texti, alışkanlık haline geliyor 0 hata
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...