Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

offffffffffff demin shaman'ın biri süper ballı çekiyordu, devamlı her şeye cevabı vardı, sinirlenmiştim, üstüne kendim gerizekalı bi hata yaptım (önce pirate'ı indim, sonra weapon'ı koydum, göt gibi pirate 2/3 kaldı, 7/3 yerine) sinirlendim bi anda refleksle çıktım. hatta ona rağmen adamın 10 hp kalmıştı, kuvvetle muhtemel yenecektim. çok sinirliyim, yazmam lazımdı hasdufhudashf
Sosyal ağlarda paylaş

harrison jones, 1 farseer, 1 blessing of might, 1 aldor çık. Yerine 1 bless of kings, 2 argent protector ve 1 true silver koy bence. Hatta 1 wolfrider yerine 1 true silver daha ya da bless of kings ya da varsa blessed champion olabilir.

Daha fazla buff, daha fazla survive oluyor gibi, hem agresifliğinden de kaybetmiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dun bir mage ile oynuyordum adamda 1hp kalmıştı bende ise 11 elemanın 5 minionu var boardda bende de secret var bu herkese 2 dmg veren. önce ''well played'' çekti yenecek ya. ilk minionu 10luktu tak benım secret devreye girdi ve gg. işte o an içimin yağları eridi. asdf her zaman ağlıcaz diye birşey yok bazen ağlatabiliyoruz böyle. ama şans ya çoğunlukla 2 fireballı olsa ben gg.

bir de HS setup dosyası atabilecek var mı? iş yerinden battle.nete giremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2 daily quest vardı -win 2 matches with rogue or druid ve win 2 matches with rogue or warrior. roguela ilk defa oynadım 2 maçı da kazandım, 2 görev de aynı anda oldu. belki merak eden falan da vardır diye söyliim dedim.

rogue da ayrı bi güzelmiş ama rakipler de baya kötüydü açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...