Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

polymorph yada hex sanki çok aşağı kalır bi durumda da gidip sadece mind control değiştirmişler

sade eleştirmek için eleştirmeyin ya. hexle poly ile ne alakası var mc'nin?

birinde adamın oynadığı legendary'i alıp aynı özelliklerini kullanıyorsun çatır çatır. diğerlerinde 1/1 0/1 haline geliyor bir boka yaramıyor.

hani shadow word'ları karşılaştırsan onlar bile daha iyi poly'den hex'ten. değil ki mind control.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Aluriel said:

polymorph yada hex sanki çok aşağı kalır bi durumda da gidip sadece mind control değiştirmişler

birinde adamın oynadığı legendary'i alıp aynı özelliklerini kullanıyorsun çatır çatır. diğerlerinde 1/1 0/1 haline geliyor bir boka yaramıyor.

hani shadow word'ları karşılaştırsan onlar bile daha iyi poly'den hex'ten. değil ki mind control.

bu ikisinin mc kadar etkili olmadigi konusunda kesinlikle hak veriyorum ama hex'in de 3 mana olmasi epey guclu yapiyor karti, 4 falan olsa yine iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

noob olmayın lan....

8 manaya rakibin 6 manalık kartını yok ediyorsun, üstüne kendin 6 manalık kart iniyorsun gibi düşün.

bununla 4 manaya rakibin 6 manalık kartını 1/1'e çevirmek aynı yani? asdhufhasduhfuadhs

shadow word'lere laf edilmiş ama onlar 3 altı ve 5 üstü oldukları için OP değiller. güçlü kartlar tabii ki ama oyunu bozmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

shadow wordlerin olayı tek başlarına op olmaları değil zaten
priestte oyunun her fazına göre aşırı ucuz denial var. bu yüzden adam hem minion inip hem denial yapabiliyor ve sinerjileri saçma sapan iyi

priestin sıkıntısı herşeyin neredeyse en iyisine sahip olması. bu kadar fazla olmamalı. zayıf bir yanı olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Aluriel said:

polymorph yada hex ile de bitirebiliyorsun aynı legendary'i. shadow wordlerin yerine polymorph veya hex tercih ederim her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aluriel said:

noob olmayın lan....

8 manaya rakibin 6 manalık kartını yok ediyorsun, üstüne kendin 6 manalık kart iniyorsun gibi düşün.

bununla 4 manaya rakibin 6 manalık kartını 1/1'e çevirmek aynı yani? asdhufhasduhfuadhs

shadow word'lere laf edilmiş ama onlar 3 altı ve 5 üstü oldukları için OP değiller. güçlü kartlar tabii ki ama oyunu bozmuyor...

sen de şöyle düşün o zaman. 3-4 manaya rakibin 3 farklı buff attığı 10 manalık super epic rare legendary kartını 0/1 yada 1/1 yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

sabonis said:

Aluriel said:

noob olmayın lan....

sen de şöyle düşün o zaman. 3-4 manaya rakibin 3 farklı buff attığı 10 manalık super epic rare legendary kartını 0/1 yada 1/1 yapıyorsun.

insanları kışkırtacak çirkin ifadeler kullanmayın. -sam

muhteşem bir kartı 1/1 sheep yapmak mı daha iyi. muhteşem bir kartı tamamen yok edip karşı taraftan, kendi tarafına geçirmek mi?

şaka mı yapıyorsun nedir anlamadım.

poly ve hex op değil, hex belki bi ihtimal 3 mana olduğu için olabilir. ama poly oyundaki en dengeli removal belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ya 3 truesilver, 2 aldor, 2 protector olan paladin decki geldi karşıma. 2 tur daha 3. truesilver'ı çekemese, alacaktım... ama yok anasını satiim şans yok.

bu run'dan önce ben paladin'dim 1/1 olan weapon geldi sadece 1 tane, aldor da gelmedi.

sonra neymiş arena is fun. hı hı... sinir sahibi yapıyor lan insanı, oynamayın arena falan :D

Selam

9-0

Güle güle...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aluriel said:

sabonis said:

Aluriel said:

noob olmayın lan....

ya "MC normal, bir şeyi yok" diyerek sıçtın, bi de sıvıyorsun şu anda.

muhteşem bir kartı 1/1 sheep yapmak mı daha iyi. muhteşem bir kartı tamamen yok edip karşı taraftan, kendi tarafına geçirmek mi?

şaka mı yapıyorsun nedir anlamadım.

poly ve hex op değil, hex belki bi ihtimal 3 mana olduğu için olabilir. ama poly oyundaki en dengeli removal belki de.

götünle mi okuyorsun yoksa geri zekalımısın? nerde dedim mc normal diye?

neyse seni adam yerine koyup tartışanı ne yapmasınalr bundan sonra. tipe bak.
Sosyal ağlarda paylaş

yok sen de okuduğunu anlayamıyorsun galiba. adam bariz mc op değil diyosun diyerek söylemediğim bişeyi iddia ediyor.

poly ve hexi mc ile kıyaslamadım ayrıca ben. sadece onların da gereğinden fazla güçlü olduğunu düşünüyorum. mc op diye kabul ettim zaten. he bi de o noob deyince veya yalan söyleyip sıçtın sıvadın deyince sıkıntı yok, ben gerizekalımısın diye sorunca mı hakaret oluyor?

kışkırtıcı ifade kullanıldığını görürseniz vahşi batı gibi adaleti kendi elinize almak yerine şikayet edin. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...