Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

6 manaya çıkardığın turn 6 6 yaratık çıkıyor, 44 çıkarmıyosun, yani mana effektifliği bakımından direk karşılık alıyosun. hem hoggerı hem tauntu aynı turn öldürmek ekstra iş yükü, hemen öldüremezsen problem yaratmaya devam ediyor vs.
aslında constructed için korkunç iyi değil ama arenada gayet gaddar.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Ahaha eyvallah.

Abi o degil bir ton pack actım düşen tek hogger. Onu da de ettim zaten. Biraz şans da olacak.

Hogger mid game odaklı oynayanların en çok kullandığı kartlardan birisi. Aşırı derecede iyi falan demiyorum ama de etmene hiiiç gerek yokmuş. Rakibi AoE harcamaya itmesi ya da o aptal 2/2 taunt yüzünden bir atağı karşılaması aslında güzel bir şey.

Az önce ilk legendarymi craftladım. İlk oyunumda karşı taraftan da bir tinkmaster overspark görünce Bir mutlu oldum bir mutlu oldum anlatamam. Karşılıklı well playedler havalarda uçuştu :D
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ace çok ballısın he. ilk 3 adam patatesti direkt + senin kartlar süper geldi. 4. warlock biraz iyi gibiydi işte. sonra da 5. zaten direk başlamadan concede attı ne alakaysa.

o değil de adam sylvanas çıktıktan sonra faceless ile kopyalayıp adamınkini polymorph yaptığın yerde öldüm gülmekten asdfsada
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel oldu ya stream. Gecenin 3ü olmasına rağmen. Bugün oturur sesi de hallederim. Arkaplana hafif bi müzikte koyarım. Hatun uyuyana kadar sesli olur güzel olur.

9-2, 8-3 oldu. İyi de oldu haa. 3 arenalık gold birikti.
Bi de genelde bende legendary olunca rakipte de legendary çıkacak gibi hissediyorum. O sıkıntı.

Ben en çok ilk adamın slami kendi minionına atıp, gorehowl ile bana saldırmasına güldüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...