Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

lüzumsuz falan değil. gayet fıstık gibi.

internetten oynanabilen bir kart oyunu sonuçta. sözde magic de oynanıyor ama bir maç 1 saat sürebiliyor insantlar interruptlar falan filan derken.

bunda bir maç 8-10 dakka. temiz. baya iyi iş çıkarmış blizzard.

oyunda biraz daha iyi bir kart dengesi olması lazım bence ama onun dışında baya baya başarılı
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

internetten oynanabilen bir kart oyunu sonuçta. sözde magic de oynanıyor ama bir maç 1 saat sürebiliyor insantlar interruptlar falan filan derken.

oyunda biraz daha iyi bir kart dengesi olması lazım bence ama onun dışında baya baya başarılı

Bunu bana demicektin :/ 10 dakka süren deck yapayım dedim. Beceremedim. Ben illa uzun uzadıya 21 dakikayı görmeden oyun kazanamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

priestle 3 tane mind blast koysan zaten kafadan 15 canla başlıyor karşıdaki

o değil de prieste o kadar alıştım ki başka şeyle oynayamıyorum resmen

herif 7 tane beast dizince elim 5 manalık kartı arıyor hepsine +2 vurup seninkileri +2 healleyen, hunter oynarken bulamıyorum depresyona giriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

Bunu bana demicektin :/ 10 dakka süren deck yapayım dedim. Beceremedim. Ben illa uzun uzadıya 21 dakikayı görmeden oyun kazanamıyorum.

warrior veya 1 shot hunter. temiz.
tabii warrior uzun sürebiliyor arada... ama hunter baya temiz iş. max 10. tur görüyorsun. 6 ile 10 arasında kesinlikle bitiyor. ya direk eline veriyorlar ya da eline verecekmiş gibi heyecanlanıp sonra ellerine alıyorlar deck'lerini :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...