Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

One star diamond a çıktım iki maç kazandım, sonra iki tane hunter geldi üst üste şevkimi kırdılar,

- Kart biriktir, hero ability
- Aç aç aç aç, unleash the hounds

Sizin taktiğinize ...

aaaaa benim deck :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

quixef said:

One star diamond a çıktım iki maç kazandım, sonra iki tane hunter geldi üst üste şevkimi kırdılar,

- Aç aç aç aç, unleash the hounds

Sizin taktiğinize ...

aaaaa benim deck :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

1 hediye, 1 tane key satın aldıktan sonra. blizzard dayanamayıp, zaten hearthstone olan hesabıma hearthstone key yollamış (birde 2$ m ıne harcandığı takdirde bi tane özel legendary kart verdiğini yazmış.
Tüm hesaplarda geçerli mi bu?. Yani şuan varolan hesaplar ile para harcadığımızda geliyor mu? Gerçi "Battlecry" da buluş dediği neler bi bakayım. Desteye koymaya değmeyecek birşey mi diye.)

Kendisi satılıktır 40 tl.
http://forum.paticik.com/read.php?27,7259435
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün karşıdaki Gelbin sağolsun oyunu kazandım, iyi hatırlattınız.

Boardda sadece Shieldmasta vardı benim, adam da bir sonraki el Gelbin çıkardı, invention olarak da tavuk yapan zımbırtı geldi işte. Elin bitiminde Gelbin'i tavuğa çevirdi. Sonraki el de risk aldım ve core hound çıkarıp Shieldmasta ile heroya daldım. Adam daha sonraki el Stormwind champion çıkardı. O elin sonunda da Stormwind championı tavuğa çevirdi sdf. Adamın klavyeye kafa attığını hayal ederek bitirdim oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...