Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1000-1500 TL Arası Telefon Önerisi vol . X

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

Selamlar ,

1, 1.5 K TL arasına hangi telefonu önerirsiniz ? Galaxy S3 düşündüm , genel olarak memnunum Samsung'dan , şu an Note kullanıyorum. Ama piyasa çok hızlı değişiyor , ilgilenen patilere bir sorayım istedim.

Onu alma bunu al , şu özelliği ile yırtar atar dediğiniz bir telefon var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat ve özellik bakımından S4'ün rakibi gibi o daha çok sanırım.

Aslında daha çok iş amaçlı bir telefon olacağından, pek yüksek fiyatlara çıkmak istemiyorum. HD videolar saatlerce çeklien,izlenen , oyunlar oynanan birşey olmayacağı için 1-1.5 K TL aralığını uygun görmüştüm aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Nexus S kullandım , kırılana kadar tahmin ediyorum Nexus 4'ün performansını. Ama Nexus S kullanırken, işte ne bileyim , ekran renkleri , speaker kalitesi falan o dönemki samsung lar gibi olmuyordu.

Gerçi dediğim gibi esas amaç mailler , uygulamalar sorunsuz aksın. O yüzden Nexus 4 de güzel çözüm olabilir. 1000 TL olması da ayrıca güzelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Yok sanırım 32 TR'de. Nexus 4 'te karar kıldım , Kanuni'nin Nexus 5 başlığını gördüm , acaba beklesem mi dedirtti . Ama beklemicem herhalde, bu işlerin sonu yok zaten.

Bir de artmış olan USD ile birlikte fiyatı nolur bilemiyorum.

Nexus 4 kullanmış olanlar ;

Dayanıklılık olayı nasıl , Nexus S düşür düşür birşey olmuyordu.
Arka tarafının cam olması sebebiyle , devamlı çatlama korkusuyla mı yaşıyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...