Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

2007'nin üstünden 7 sene geçti.

ki 2007'den önce öyle bir sahaya giriş maç erteleme olayı yok ya da hatırlamıyorum.

ısıtıp ısıtıp getirmenin anlamı yok hala o videoyu.

ben arena'da takım 8. iken mustafa sarpı izlemeye tribüne gidiyordum.fenerbahçe arena'daki ilk maçta 1-0dan 2-1 tokatladı bizi. kimse de inip sahaya kimseyi dövmedi.

geçmişe değil geleceğe bakıcan
Sosyal ağlarda paylaş

sami yen de cidden çok oldboyz vardı.ciddi anlamda tribünün en pis adamları vardı o zamanlar.

bir arkadaşımı biletini çalmak için bıçaklamışlardı hatta.böyle biletleri çalıp çalıp karaborsadan satıyorlardı bu pislikler.gs yada maç ile alakaları yoktu zaten bu adamların olay olsada birini bıçaklasak,dövsek mantığında olan pisliklerdi hepsi.şimdi nasıl bilmiyorum arena ya 3 maça gittim şimdiye kadar :P 2 si kupa maçıydı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Klubüme zarar gelecek diye düşünen taraftar profili az olduğu için bu olaylar oluyor. Adam ego tatmini için orada, ve canı ne isterse yapıyor. Normalde yapamayacağı şeyleri maç ayağına yapmaya uğraşıyor , gidip otobüs camlarını felan indirmek gibi mesela. Çık alelade bir günde canım sıkıldı bu işe diye otobüs camını indir bakalım ne oluyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

Cons said:

blackhavvk said:

Devlet yaptı arenayı son model stat.Sıkıysa kır koltuğu bak erdoğan bayraktar neler yapar haha 'gs kulubunün 1 koltuk yapacak parası yoktu!111' ahah

bence elindeki küçük drogbayı yavaşça yere bırak

kötü şaka sahibinindir adsf

asdkmasdcas seninkinin editten önceki hali öm geldi daha kötü
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Böyle hayvanların yaşadığı bir ülkede, fubtol sahaları 10 m yüksekliğinde tel ile çevirilmeli. Sözüm sadece BJK taraftarına değil tabiiki. Amatör takımlara kadar bütün taraftar grupları madde bağımlısı apaçilerle dolu..

2senedir tel örgüsüz sıfır olaysız arena
Sosyal ağlarda paylaş

de mesela 2 sene önceki olaylar ve bunları BJK taraftarına mal edemezsin. Çıkıp bu olaylar yüzünden genelleme yapamazsın. 80-90k kişi var ve inen toplasan 1000 kişi değil ki o 1000 tanesinin rahat 800-900 tanesi polisle çatışmak için girdi...

2 sene öncede inenlerin nereden indiği ve maçlara nasıl geldiği biliniyordu. O herifler BJK'li vs. değildi, BJK'li olduklarını sanıyorlardı. Beleş kombine ve biletlerle içeri alınan binlerce Demirören adamı her maç nasılsa bana bir şey olmaz diye içip içip sahaya atlıyordu.

BJK bu sorunu stad değiştirmeden çözmeyi başarmıştı. 2 senedir maçlarda tek bir olay oldu mu yönetim değişikliğinden sonra? Olmadı. Niye çünkü beleş ve toplu bilet alımları yasaklandı, engellendi.

https://pbs.twimg.com/media/BUyyqawCcAAuXI9.jpg

Yönetim değişikliğinden beri yaşanan ilk bu tip olay, nasıl gerçekleştiği ve yapanların stada nasıl girdiği belli oldu dün geceden beri.

Olayları fitillediler, üstüne üstlük polisle zaten sürekli kavga eden adamları da gaza getirip sahaya çektiler.

Burada suçlu aslında o sonradan polisle çatışmak için sahaya giren kalabalık...

Girme lan girme, niye iniyorsun gaza gelip tribünden... Çok güzel provokeye geldiler ve çok güzel malzeme verdiler. İstenilen oldu işte...

Tribünleri temizleyeceksen bu ülkede şu bedava ve toplu bilet verme olaylarını kesmen gerekiyor. Biz kesmiştik, sekte vuruldu. Umarım duruşunu bozmaz kulüp, şu 1903 olayına da sonuna kadar destek veriyorum.

İngiltere tribün terörünü bu şekilde bitirdi, umarım benzeri bizim önderliğimizde bu ülkede de olur...
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

loop said:

Böyle hayvanların yaşadığı bir ülkede, fubtol sahaları 10 m yüksekliğinde tel ile çevirilmeli. Sözüm sadece BJK taraftarına değil tabiiki. Amatör takımlara kadar bütün taraftar grupları madde bağımlısı apaçilerle dolu..

sıfır olay mı?

sahaya inmek dışında her şey yaşandı lan o tribünlerde de ...

şu biz meleğiz, bizim dışımızdaki herkes şeytan kafasından sıyrılın hacı, yapmayın komik oluyor abi...
Sosyal ağlarda paylaş

ankaragücü,bursa,kocaeli,sakarya,göztepe falan olsa süper ligde bu takımlarla kavga etmekten kendi sahalarında olay yapmazlar,sahalara girmezler.Adamlar stresini atacak yer bulamıyor abi,eskiden denk taraftar ile dışarda kapışıyor içeriye deşarj şekilde geliyordu.şimdi gidiyor kayseri de fulluyo,sivasta fullüyor olayda çıkmıyor.

bence bu tkaımların düşmeleri 3 büyüklere yaramadı.

biraz mazlumu getirinn olayı bu
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

CthuLhu said:

loop said:

sıfır olay mı?

sahaya inmek dışında her şey yaşandı lan o tribünlerde de ...

şu biz meleğiz, bizim dışımızdaki herkes şeytan kafasından sıyrılın hacı, yapmayın komik oluyor abi...

Ne olay yaşandı lan? 1sene küfürden para cezası bile almadık.
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

ankaragücü,bursa,kocaeli,sakarya,göztepe falan olsa süper ligde bu takımlarla kavga etmekten kendi sahalarında olay yapmazlar,sahalara girmezler.Adamlar stresini atacak yer bulamıyor abi,eskiden denk taraftar ile dışarda kapışıyor içeriye deşarj şekilde geliyordu.şimdi gidiyor kayseri de fulluyo,sivasta fullüyor olayda çıkmıyor.

bence bu tkaımların düşmeleri 3 büyüklere yaramadı.

biraz mazlumu getirinn olayı bu

göztepe adamı dağa kaldırır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...