Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Fiko konuşuyor. BJKTV

said:
Beşiktaş Kulübü makamı ne polis ne de savcılık makamıdır. Maç dışındaki başka organizasyon varsa yetkililer ortaya çıkarmalı.

Sahaya tek peçetenin bile atılmadığı, güzel bir ortamda 90+2'den sonra niye bir anda böyle olduyla başladı bakalım nereye gidecek.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

biz de galatasaray taraftarıyız ama ne aptalız ne kör. Melo pislik bir adam. Formayı göstermesinin amacı belli. Yaşanılanların bahanesi olamaz tabi ama yaptığının affedilir, mazur görülür yanı yok. Şu adam 3 kuruş aklı olan taraftara oynadı 2 sene boyunca. 2 kere kira yeniledi, sonra satın aldırdı kendisini. Bizim Türk taraftarı aptalın önde gideni. Yabancı futbolcular da iyi PRcılarla çalışıyor parmaklarında oynatıyor taraftarı. Bu aptalca hareketlerden ötürü ceza görecek, kritik maçlarda oynayamayacak, oynadığı maçtan atılacak ama kıt zekalı taraftarlar el üstünde tutuyor. Takıma yararından çok zararı dokunuyor.

Ama Terim'in istediği tip futbolcu işte. Emirle çirkeflik yapacak, olay çıkartacak. Ulan bu adam Şifo Mehmet'e bile tekme attırdı İsviçre maçında. Ben Şifo Mehmet'in futbol hayatı boyunca bu denli bir hareket yaptığına şahit olmadım ama adam yanında kim varsa kimyasını bozuyor, en kötü yönünü boost ediyor. Bakın Terim'in yanına bir tane aklı başında adam yok. Kendisi ceza yiyor yanında ekibi peşinden gidiyor birşey ispatlamaya çalışırcasına.

Doğruyu yanlışı görmek lazım fanatizmi bir kenara bırakıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Gözaltına alınan herkes hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuş kulüp ve maddi tazminat davası açılacakmış.

Ayrıca güvenlik şirketi ile olan anlaşma fesh edilecekmiş. Taraftarı tutması gereken güvenliklerin kaçmasının hiçbir affedilecek yanı yok vs. dedi. Bizim dışında ezeli rakiplerimizden birinin daha güvenlik şirketi vs. diyor.

Kart 1903 olmayan kimse bundan sonra bilet alamayacak, herkes yerine oturttulacak vs. demiş.

Ve an geldi, Aydınus'a saldırdı.

Fiko tarihinde ilk, bir hakeme direkt böyle saldırması.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaldı ki ben shittalk'u seviyorum abi. Reggie Miller, Dennis Rodman falanı da severdim.

Melo da kolay sinirlenebilen biri diye şu Oğuzhan'a tükürmediği ama tükürdüğü için ceza aldığı maç vardı ya.. O maç Beşiktaşlı oyuncuların Melo üzerine bu yönde oynamadıklarını kim söyleyebilir burada?

"Oyuncu adam gibi adam olsun"culara da gülüyorum abi. Bu kadar mahalle raconu beni boğuyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Fiko konuşuyor. BJKTV

said:
Beşiktaş Kulübü makamı ne polis ne de savcılık makamıdır. Maç dışındaki başka organizasyon varsa yetkililer ortaya çıkarmalı.

Sahaya tek peçetenin bile atılmadığı, güzel bir ortamda 90+2'den sonra niye bir anda böyle olduyla başladı bakalım nereye gidecek.

Tribunde macın basından beri kavga varmıs ne pecetesinden bahsediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ahahah bir anda başlamış. aboo fiko

ulan kameralar daha kaçıncı dakkadan bayrakla birbirini döven adamları gösteriyordu.

60'da Rabia'cı 1453 ile o bölgede onlara tepki gösterenler arasında kavga çıktı.

80 sonrası sivil polis ile çarşı kavga etti. O olay sonu zaten kavga sahaya taştı.

bu iki olay dışında ne kavgası oldu?

Yok maç başından falanmış. GS Sözlük'ten falan mı takip ediyorsunuz gündemi ...
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün önce FB Elazığ maçında da kavgalar vardı. O zaman o gün 30-35.000 bilet satmasalardı.

3 maç önceydi galiba GS'de Pegasus'ta Rabiacılar yine kavga çıkardı. O zaman oraya adam almasalardı.

Laf sokmak içinizden geliyor tamam da böyle saçma şeyler söylemeyin. Bu ülkede 80k insanın olduğu (hatta 90k deniyor) gergin ortamda tribün içinde kavga çıkıyor diye şöyle genellemeler yapılamaz. Bir ton emsali çıkartılır daha bu sezondan bile ki o kavgaların niye çıktığı da belli...
Sosyal ağlarda paylaş

Melo'nun faulu ve gordugu kırmızı kart nasıl sahaya girme ya da olay cıkarma sebebi olabilir ki? Besiktas'lı bi oyuncuya kırmızı cıkmıs olsa hadi anlarım da, bu sekilde cok sacma. Olayların Melo ya da hakemle hic ilgisi oldugunu dusunmuyorum.

Fiko hakeme niye dalasmıs? İki salak hatadan iki gol yiyip macı verdiler, hakem ne yapsın?
Sosyal ağlarda paylaş

"Taraftarımız ve kamuoyu görecektir ki Beşiktaş şampiyon olacaktır."

de işte bu denmeyeydi iyiydi. Ne zaman böyle antlar içilse daha dibe batıyor Beşiktaş...

Moral bozucu günde taraftara oynayacağım diye çok yanlış bir açıklama yaptı. Şampiyonluğa sonuna kadar adayız de geç, "OLACAĞIZ" nedir...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

2 gün önce FB Elazığ maçında da kavgalar vardı. O zaman o gün 30-35.000 bilet satmasalardı.

3 maç önceydi galiba GS'de Pegasus'ta Rabiacılar yine kavga çıkardı. O zaman oraya adam almasalardı.

Laf sokmak içinizden geliyor tamam da böyle saçma şeyler söylemeyin. Bu ülkede 80k insanın olduğu (hatta 90k deniyor) gergin ortamda tribün içinde kavga çıkıyor diye şöyle genellemeler yapılamaz. Bir ton emseli çıkartılır daha bu sezondan bile ki o kavgaların niye çıktığı da belli...

100 yapalım, yuvarla hacı.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

hayır bide herşeye provokasyon yaptılar demek tam akp kafası.
beşiktaşın bissürü yamyam taraftar kitlesine sahip olduğunu geçmiş maçlardan biliyoruz. çarşı falan değil tabiki bu. ota boka sahaya zıplamaya çalışan adamlar yine zıpladı, bu sefer 1-2 değil yüzlerce kişiydi sadece. sahaya dalıp oyuncu kovalamaya çalışıp sonra arkasından heryertaksim diye bağırmak tam tiner kafası.

olabilir ama aksi olduğuna dair şüpheleri destekleyen beyanlar var...

misal adam polisler aralarında konuşurken duymuş, polis şimdi bir şey yapmıyoruz bakalım ne olacak diyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe taraftarı birbirini yulhluyor her maç. aynı şekilde ultraslan'da her ye taksim diyenleri yuhluyor. ama kimse 6-1 real maçında sahaya dalmadı. antalya beraberliğinde sahaya dalmadı.

ben olayın direk 1453 yaptıya bağlanmasını saçma buluyorum. beşiktaş taraftarı eboue'yi dövmeye girdi. bunu görmesek inanacaz.

3 kişi sahaya daldı diye arkasından 2 bin kişi atlıyorsa o 3 kişinin yüzünden ühü ühü yapmıcan.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ama kimse 6-1 real maçında sahaya dalmadı. antalya beraberliğinde sahaya dalmadı.

evire çevire yendiler, sahaya niye dalacaktınız ki? kendi futbolcularınızı dövmek için mi?

1453 kendisine verilen görevi yaptı. artık şu saate kadar okuduklarımızdan,gördüklerimizden sonra bundan yani yaşananların bu 1453cülerin provokasyonu olduğundan şüphe duyan adama doğrudan fanatik derim.
galatasaraylılar şu maçta yenik durumdayken aynı olay olsaydı sen dahil bir çokları bu şekilde yazmayacaktınız, o kadar eminim ki buna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...