Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

blackhavvk said:

devre arasında turunculu birisi fatih terimin kulağına bişi demiş galiba.terimde bunun burada ne işi var diyip kızmış.hakem de uzaktan ona gülüyormuş.akikikiki diye

asddagf öyle anlatıyorlardı akşam.

fatih terim'le muhabbet etmek için girmiş, konuşmaya vs. falan da başlamışta hemen fark etmişler adamı

nasıl girmiş lan diyorlardı da elemanın üstünde TFF montu vardı. Bulmuştur bir yerden direkt girmiştir sahaya elini kolunu sallaya sallaya komik olan oydu ASDADAS
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

lan bırakın allah aşkına melo mu provoke etmiş ahah, sahaya inen ayıların bahanesi işte

abicim türkiye de hangi statda ev sahibi takım taraftarına 1-0 dan vermişse hele maçı forma çıkartıp hareket yaparsan sahaya maddeler yağar olaylar çıkar.sahaya girme sebebi demiyorum zaten ama türkiye de nerede yaparsan bunu milleti kışkırtırsın anında şişeler yağar.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de galatasaray taraftarıyız ama ne aptalız ne kör. Melo pislik bir adam. Formayı göstermesinin amacı belli. Yaşanılanların bahanesi olamaz tabi ama yaptığının affedilir, mazur görülür yanı yok. Şu adam 3 kuruş aklı olan taraftara oynadı 2 sene boyunca. 2 kere kira yeniledi, sonra satın aldırdı kendisini. Bizim Türk taraftarı aptalın önde gideni. Yabancı futbolcular da iyi PRcılarla çalışıyor parmaklarında oynatıyor taraftarı. Bu aptalca hareketlerden ötürü ceza görecek, kritik maçlarda oynayamayacak, oynadığı maçtan atılacak ama kıt zekalı taraftarlar el üstünde tutuyor. Takıma yararından çok zararı dokunuyor.

Ama Terim'in istediği tip futbolcu işte. Emirle çirkeflik yapacak, olay çıkartacak. Ulan bu adam Şifo Mehmet'e bile tekme attırdı İsviçre maçında. Ben Şifo Mehmet'in futbol hayatı boyunca bu denli bir hareket yaptığına şahit olmadım ama adam yanında kim varsa kimyasını bozuyor, en kötü yönünü boost ediyor. Bakın Terim'in yanına bir tane aklı başında adam yok. Kendisi ceza yiyor yanında ekibi peşinden gidiyor birşey ispatlamaya çalışırcasına.

Doğruyu yanlışı görmek lazım fanatizmi bir kenara bırakıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Riera Melo'dan daha çirkef bir adam. Sinsice yapıyor. Aptal insanlar kolay provake oluyorlar diye bunu kullanmak suçsa biz dükkanı kapatalım gidelim. Kuralları aptallara göre düzenlemeyelim lütfen. Melo faullü hareketle girdiyse kırmızı kartını aldı oturdu. Forma göstermiş de, tahrik etmiş de. Geçelim bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi taraftar Melo'yu provakatör olduğu için sevmiyor. Adam gerçekten yüreğiyle savunma yapıyor. Kilit bir rolü var önliberoda. Ben performansından son derece memnunum ve seviyorum. Yekta'yı da çok beğeniyorum ama Melo'nun verdiği defansif katkıyı veremiyor. O tarz bir oyuncu değil. Yerini dolduramıyoruz. Ben savaşan futbolcu görmek istiyorum ve Melo'dan bu yönden memnunum. Fernandes, TS maçında Malouda'yı ittiğinde, dün Fırat Aydınus'u aşağılar şekilde konuştuğunda provakasyon yapmıyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkadaşlar, Türkiye şartlarında ne yazık ki Türk futbolcular arasında Emre Belözoğlu gibi birkaç oyuncu var. Yani normal şartlarda topunu oynasa tartışılmayacak derecede yetenekli ve iyi bir oyuncu.

Ancak ben dahil milyonlarca Fenerbahçe taraftarı sevmiyoruz herifi. Neden? Yarardan çok zararı var takıma. Her maç sinir stres yaratıyor,hem takım içinde ve hem de maç sırasında tribünlerde, sahada.

Böyle futbolculara prim vermeyin,vermeyelim. Ne kadar yetenekli olursa olsun önce adam olsun. Zaten bir futbol keyfimiz vardı, hükümet zaten elimizden almak için elinden geleni yapıyor,bari biz taraftarlar öncelikle kendi takımlarımızdaki çirkeflik yapan oyunculara sahip çıkmayı bırakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nesi haklı la Hıncal'ın. Resmen saçmalamış. Ha evet tüm suçlu Muslera.

Kaldı ki ben Melo'nun bu maçta çirkeflik yaptığını filan düşünmüyorum. Melo artık faul yaptı mı rakibi kaldırıyor, hakemle diyalogları filan düzeldi son zamanlarda.

Dün yaptığı hareket kırmızı olabilir veya olmayabilir. Motta'nın Sabri'ye yaptığından farkı yok açıkçası. Motta'ya sinirlendi o muhtemelen, aralarında ne diyalog geçti bilmiyoruz, ama çirkeflik filan yapmadı maç boyunca.

Maçtan sonra formayı göstermesi yediği küfürler, kafasına atılanlar, stres, adrenalin birleşimi. Zamanında Cantona da seyirci küfretti diye tekme atmıştı mesela şimdi Role model diyoruz Cantona'ya. Yani formayı maç içerisinde göstermiş olsa taraftarın tepkisine karşı, o zaman haklısınız diyeceğim, ama hayır o belli bölgede kendisine muhtemelen ana avrat sövülüyor adam da çıkarken formayı gösteriyor. Tamamen oraya karşı yapılan bir tepki.

Hayır işi başka yerlere çekmek istemiyorum da Nouma da bazı maçlar acayip çirkeflik yapıyordu adam kasten tekme atıyordu hani net. Ama en büyük BJK'li oydu, en çok sevilen oydu filan.

İlk geldiği seneden bu yana bence Melo daha iyileşti. Ama dünkü maçta çirkefleşti, maçın içine etti demek çok abzürd olur adamın yaptığı her müdahele temizdi be...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...