Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

golcuye yazılır diyor mu orda

said:
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Müsabakaları Talimatnamesi'ne göre, hükmen galip gelen takımın 3 ve aşağısında attığı goller geçerli sayılmıyor.

http://www.gsgazete.com/futbol/drogbanin-golleri-sayilacak-mi-h2364.html
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Llama said:

golcuye yazılır diyor mu orda

said:
Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Müsabakaları Talimatnamesi'ne göre, hükmen galip gelen takımın 3 ve aşağısında attığı goller geçerli sayılmıyor.

http://www.gsgazete.com/futbol/drogbanin-golleri-sayilacak-mi-h2364.html

tamam bende bunu diyom işte
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bide herşeye provokasyon yaptılar demek tam akp kafası.
beşiktaşın bissürü yamyam taraftar kitlesine sahip olduğunu geçmiş maçlardan biliyoruz. çarşı falan değil tabiki bu. ota boka sahaya zıplamaya çalışan adamlar yine zıpladı, bu sefer 1-2 değil yüzlerce kişiydi sadece. sahaya dalıp oyuncu kovalamaya çalışıp sonra arkasından heryertaksim diye bağırmak tam tiner kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

soyunma odasına girmeye çalışıyodu kekolar sdlkvmsdv

yok alakası ya asdfasd

polisler oraya yöneliyorlar sandılar, hepsi o kısmın önünde toplanmaya başladı. Millet sandalyeleri vs. atıp geri çekilince onlarda olayı anlayıp zaten oradan uzaklaştılar.

Bomboştu girişi, oyuncular hedef olsa zaten polisler kapıyı tutmuyordu bile asdfasd

Vardır ama elbet aralarında 40-50 tane tinerci direkt olarak oyuncuları hedef alan fırsattan istifade
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız selçuk normalde bu tip olaylardan hep uzak duran bir adam.kim bilir o oyuncu ne dedi onada elini boğazına götürdü.selçuk tüm taraftarlar tarafından sevilen bir adam orda çirkefliğinden dolayı o eli oraya attığını düşünmüyorum

ha cezası neyse çekmeli orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

yanlız selçuk normalde bu tip olaylardan hep uzak duran bir adam.kim bilir o oyuncu ne dedi onada elini boğazına götürdü.selçuk tüm taraftarlar tarafından sevilen bir adam orda çirkefliğinden dolayı o eli oraya attığını düşünmüyorum

ha cezası neyse çekmeli orası ayrı

Maminin mi boynuna sariliyo o? Nasil 90a cakarsin lan diye sinirlenmistir (:
Sosyal ağlarda paylaş

en az 6 hafta ceza alıcaz başka cezalarda bekliyorum yönetime ve çarşı grubunada ceza verilicek, iktidar bu ayağına gelen fırsatı kaçırmaz şimdiden geçmiş olsun tüm camiaya..

-taraftar grubumuz her an her maçta sahaya dalmaya çok hevesli bu ciddi sorun, çözülmesi de çok kolay caydırıcı ceza; hapis yüksek tutarda para vsvs..

-dün akşam provokasyon un tillası yapıldı sahaya atlanması için bunu ayrı tutalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Melo yaptığı açıklamada, “Kırmızı kart görmek istemezdim, fikrim de hareketin kırmızı kartlık olmadığı yönünde. Maçtan sonra çıkan olaylar bana bağlanmış böyle olduğunu düşünmüyorum. Ben kırmızı kart görmeden önce bu olaylar başlamıştı. 60. dakikadan itibaren kırmızı kart görmeden başlamıştı”.

“Dün iyi bir atmosfer yaratan bir taraftar vardı, onları tahrik etme yönünde bir hareketim yoktu. Çok yanlış anlaşılan bir konu oldu. Benim Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor tüm taraftarlara saygım var. Tabii Gs taraftarıyla ayrı bir bağ var aramda, onlara aşığım. Beşiktaş taraftarına yapılan bir hareket değildi. O formayı göstermem Galatasaray taraftarına yönelikti. Örnek vermem gerekirse Meireles de oyundan çıkarken Fenerbahçe amblemini öpmüştü. Bence bunda da sıkıntı yoktu. O da bir şekilde takımına bağlılığını gösterdi. Bence bunda da sıkıntı yoktu. Sahada bir rekabet var ama saha dışında dostluğun kalması gerekir. Brezilya'da da aynı şekilde, Flamengo taraftarıyım ama diğer takım taraftarlarından da arkadaşlarım var. Burada da böyle yorumlanması lazım. Beşiktaş taraftarına karşı bir hareket yapmadım”.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...