Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Şaka maka herifler daha iyi örgütleniyor daha çabuk müdahale ediyor işlere.

GS'liler UA sevmiyoruz diyorlar ama başkada bir taraftar grubu oluşumu olmuyor.

Aynı şekilde FB'lilerde GFB'ye kötü diyorlar ama onlarda bir oluşuma gidemiyorlar.

Cemaat tarafı ise direk Çarşıya karşılık çıkardı klübün içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada komplo yok,provokasyon yok diyen gitsin bilgisayar oyunu oynasın.
tüm maçlarda ve özellikle derbilerde, maçın son 15 dakikası çevik kuvvet sahanın etrafında aralarında 1 adamlık boşluk bırakacak şekilde,yüzleri seyirciye,sırtları sahaya dönük şekilde dizilir, güvenlik önlemi alırlar...
dünkü maçta böyle bir önlem alındı mı? hayır.
dünkü maça girerken kontrol her zamankinden gevşek miydi?giren kaç tane arkadaşımla konuştum,hepsi de evet diyor.üzerine izlediklerimiz,okuduklarımız...
bu 1453 taraftar grubunun kuruluş(2 hafta kadar önce)zamanlaması ve yaptıkları maç öncesi açıklamalar...
ÇARŞI'nın bulunduğu yer ile sahaya dalan taraftarların arasındaki mesafe...

elbette provokatör bir grubun arkasından sahaya onlarla ilgisi olmayan beşiktaşlı taraftarlar'da dalmışlardır ama amaçlanan da bence zaten buydu.adı üstünde komplo,adı üstünde provokasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

bu arada komplo yok,provokasyon yok diyen gitsin bilgisayar oyunu oynasın.
tüm maçlarda ve özellikle derbilerde, maçın son 15 dakikası çevik kuvvet sahanın etrafında aralarında 1 adamlık boşluk bırakacak şekilde,yüzleri seyirciye,sırtları sahaya dönük şekilde dizilir, güvenlik önlemi alırlar...
dünkü maçta böyle bir önlem alındı mı? hayır.
dünkü maça girerken kontrol her zamankinden gevşek miydi?giren kaç tane arkadaşımla konuştum,hepsi de evet diyor.üzerine izlediklerimiz,okuduklarımız...
bu 1453 taraftar grubunun kuruluş(2 hafta kadar önce)zamanlaması ve yaptıkları maç öncesi açıklamalar...
ÇARŞI'nın bulunduğu yer ile sahaya dalan taraftarların arasındaki mesafe...

elbette provokatör bir grubun arkasından sahaya onlarla ilgisi olmayan beşiktaşlı taraftarlar'da dalmışlardır ama amaçlanan da bence zaten buydu.adı üstünde komplo,adı üstünde provokasyon.

komplo ve provokasyon yok. bilgisayar oyunu oynuyorum. algılamak istediğin gibi algılıyorsun olayları.onlarca derbiye gittim hiçbirinde öyle bir önlem görmedim ben. olayları başlatan bjk taraftarının kendisiydi yıllardır yaptıkları gibi başkası değil. bu taraftar 2 sene öncede sahaya atladı, eufa kupası maçlarından birinde de gene sahaya girdiler atletico madrid maçıydı yanılmıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

MADDE 33 - HÜKMEN MAĞLUBİYET
(1) Bir takımın müsabakayı 3–0 kaybetmiş sayılmasıdır.
(2) Hükmen galip sayılan takımın üçten fazla attığı goller geçerli olarak kabul edilir. Hükmen
mağlup sayılan takımın attığı hiçbir gol geçerli kabul edilmez.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/0002012/TFF-Dokuman/Talimatlar/Futbol-Disiplin-Talimati-30.04.2012.pdf

konu değiştirelim beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

LordVithar said:

fenn said:

Hugo almeida nın golü ?

Hükmen yenilen takımın golü siliniyor.

kıçından kural uydurma ya

Sen doğru konuş ilk önce, sonra da git bir zahmet araştır kuralları.

MADDE 23 – HÜKMEN MAĞLUBİYET SÜRECİNDE UYGULANACAK USUL ve
SONUÇLARI

Hükmen yenik sayılma halinde galip gelen takım lehine 3 gol verilir. Hükmen yenik
sayılan takım, gol atmış olsa dahi hiçbir golü geçerli kabul edilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

MADDE 33 - HÜKMEN MAĞLUBİYET
(1) Bir takımın müsabakayı 3–0 kaybetmiş sayılmasıdır.
(2) Hükmen galip sayılan takımın üçten fazla attığı goller geçerli olarak kabul edilir. Hükmen
mağlup sayılan takımın attığı hiçbir gol geçerli kabul edilmez.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/0002012/TFF-Dokuman/Talimatlar/Futbol-Disiplin-Talimati-30.04.2012.pdf

konu değiştirelim beyler.

he skor olayını hiç hesaba katmadım ben tabii asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...