Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

üstteki postu oku, satılan biletler zaten 76 bin yapyıyor, gişenin üstünden giren adamı yönetim değil POLİS içeri alıyor.

tv başından sallamak ne kadar kolay arkadas, saat 1.30'dan beri olimpiyattayım

abicim ortada bir usulsüzlük var ve bunun tek sorumlusu kulüptür. sonuçta stadyuma girecek her kişinin iznini kulüp verir. sen bana bu adamlar biletsiz bir şekilde polis tarafından sokuldu dersen ben de derim ki bu adamlar girerken senin kulüp sorumluların olaya neden müdahale edemedi? eğer kulüp yönetiminden biri değilsen sen bile taraftar halinle buna şahit olabiliyorsan, oradaki yetkililer ne yapıyordu? neden biletsiz girişe engel olmadılar?

zira maçtan önce stadyumdaki elektronik tabelada bile 76 bin küsür kişi ile rekor kırdık bu rekor sizin zafer sizin tarzında bir şey yazıyordu.

anlamadım ben rekor neyin rekoru o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

Polis orda hırsızları yakalamak için bulunmuyor. Polisin oradaki görevi stadın güvenliğini sağlamak. Üzeri aranmadan ve bileti olmadan içeri giren kişiler de bugün görüldüğü üzere tehdit oluşturuyor. Yani polisin bu adamları içeri sokmaması gerekiyor. Kulüp yönetimlerinin görevi gişe başında bekçilik yapmak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi anlamıyor musunuz ? Polisin olayla ne alakası var. Kaç kişi kacak giseden girmis olabilir. 10-15k adam para vermeden bilet bulmuş. Biletli olarak fazladan girilmis ama para vermeden.

Biletix bilet alanlar ile kombine sahipleri toplamı 65k. Stad da 76k kisi var dendi. Bence fazlası vardı. Merdivenler bile dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

polis niye bilet kontrolü yapsın ki klübün maaşlı elemanı mı

Fenerbahçe stadında ilk kontrolde bilet kontrolü yapıyor Polis. Sonra gişelerin önünde sahte biletle girenleri veya bileti çalışmayanlara yardım ediyo. Biletin yoksa girmeye çalışırsan aliyo dışarı çıkartıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç mi maça gitmediniz? daha iki hafta önce gaziantep maçıydı sanırım ona gittim, anamızı ağlattılar. önce bilet kontrolü, sonra üst baş, sonra çanta kontrolü. her yerine baktılar çantanın. abartısız binlerce polis vardı, sesini çıkarsan başına toplanıyorlardı. bugünkü maçta kontrol falan olmamış. o kadar polisin gözü önünde göt ister turnike kırmak, belli ki herkes kenara çekilmiş bugün. olağan bir şey değil bu, çok net bir terslik var
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

galatasaray taraftarının çogunun hükümetin yarattıgı bu olayın üzerinden mutlu olması beni samimiyetle üzüyor. neyse ki tek yumruk gibi düzgün gruplar var hâlâ.

gezi olayları sırasında rengini belli etti ya GS yonetimi ve taraftarları :)

bu arada hayatında maca gitmemis internet taraftarları ahkam kesmesin bi zahmet stad ve polis ile alakalı lol
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Biletix sattığı bilet 25k. Kombinelerle 65k olmus. Stad da 76k adam vardı. Tv de söylendi. 11K mı giselerden zıplamış.

cok büyük hatan var abi.

klüp 8 bin kombine satti +1 ile 16 bin yapar, biletix 25 bin bilet satsa 41 bin yapar, matematik lütfen

biletixden 60 bine yakın bilet satıldı. kombine +1leri ile 16 bin daha ekliyorsun 76 bin yapıyor, kombine +leri de sonucta kombine alanlar seçiyor.

bilmeden etmeden sallamak ne güzel abi 25bin bilet satmiş biletix hahaa

resmi rakam kombine (8+8=16) ve 60 bin biletli !! seyirci ile 76 bin.

fakat ben saat 13.30dan beri olimpiyatta olan birisi olarak diyorum ki sana 80-82 bin arası adam vardi, turnikeler gözümün önünde patlatıldı, akın akın biletsiz adam doldu içeri, bu yönetimin değil güvenliğin sorunu.

istediği zaten gencler maçında bütün semti gaza boğan polis kimseye dokunmadı, resimler var turnikeler boş 1 tane özel güvenlik önlemi yok geçen geçene.

hala gelip yönetim böyle yaptı falan.

sanki stadın yarısı bedava bilet. +1 leri herkes eşini dostunu götürüyor onlar da 8 bin.

fikir sahibi olmadan konusmayalim komik oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Abi anlamıyor musunuz ? Polisin olayla ne alakası var. Kaç kişi kacak giseden girmis olabilir. 10-15k adam para vermeden bilet bulmuş. Biletli olarak fazladan girilmis ama para vermeden.

Biletix bilet alanlar ile kombine sahipleri toplamı 65k. Stad da 76k kisi var dendi. Bence fazlası vardı. Merdivenler bile dolu.

tek tek acılkıcaz sanırım

biletixden alınan bilet artı kombineler (8 bin tane ve 8 bin +leri) 76 bin yapıyor, rekor olan bu. asıl rekor olan, her mac 100 tane polis arasında kıçımıza kadar aranırken, polisin iplememesi, herkese izin vermesi

bir de anlatabilsek.

siz en son %50 %50 tribün zamanında maca gittiniz abi sanırım, modern türkiyede stadlarda polis napar falan bilmiyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

buragın pozisyonu el değil. kol vücuduyla birleşik yani gövdenin bir parçası sayılıyor. bunun aynı bi pozisyona 3 4 sene önce amatör maçta itiraz edip sarı kart görmüştüm, hakemde ders anlatır gibi anlatmıştı neden el olmadığını. son 3 4 senede kurallar değiştiyse bilemem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

bliksem said:

galatasaray taraftarının çogunun hükümetin yarattıgı bu olayın üzerinden mutlu olması beni samimiyetle üzüyor. neyse ki tek yumruk gibi düzgün gruplar var hâlâ.

gezi olayları sırasında rengini belli etti ya GS yonetimi ve taraftarları :)

bu arada hayatında maca gitmemis internet taraftarları ahkam kesmesin bi zahmet stad ve polis ile alakalı lol

la keko ünal aysalla yancıları kendileri yürüdüler direniş varken. hatta destekliyoruz cart curt diye açıklama yaptılar. ultraslan var bi işte çapsız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...