Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 22.09.2013 19.00

Wyand

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Sotto said:

Bu arada ben BJK'li topçuların topu geri vermemesini yakıştıramadım, onu da söyleyeyim. Ya da biz mi TV'den yanlış gördük....

serbest atış kullanacaktı bjk'liler, o yüzden vermediler. Orada konuşulmaya değer bir olay bile yok ki asdfsd

motta musleraya abandıktan sonrakini diyo
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Nasıl hakemlik bişi yok, hakemlik bişey olmasa hangi bahaneyle çarşı sahaya girdi oyununu oynayacaklar?
Ben doğuda üstte çarşının hemen yanındaydım, hakem seyirciyi tahrik için her türlü kararı yanlı verdi.

2'şer , 3'er kırmızı kartlı , on sarı kartlı , ofsayt hataları , kritik fauller penaltılar , ne maçlar gördük biz. Çok da tehlikeli olmayan bölgelerde 3-4 faulu yanlış vermiştir maksimum ( iki taraf için de ) . Bunla tahrik oluyorsa taraftar , maça gelmesni zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi yalnız maçın başında biri gökhanın ayağına bastı, töre de topu bırakıp sekmeye başladı arkadan gelen biri de topu alıp orta falan açtı içeri orda da çok ağır şerefsizlik döndü illa ki muhabbeti yapılmıştır takip edemedim topici.
o pozisyonda töre 2-3 saniye hakeme baktı,faul gelmeyince kendini yere attı :D.2-3 saniye öyle mal mal bakmasa orda balta zaten topu taca atardı
Sosyal ağlarda paylaş

Her türlü demeyelim. Yanlı kararları ikinci yarı Alex Taşçıoğlu Beşiktaş aleyhine verdi. Fırat Aydınus derbiyi kaldıramayıp iki takımı da biçti. BJK'yı ufacık daha az biçti ama skora vs. sebep bu kesinlikle değil.

Arada maç konuşmak istemiyordum ama net bir şekilde bu maçın kaybedeni Beşiktaş. Sezon başından beri dediğim alternatifsizlik ve oyunun son kısmında oyundan düşmeleri eninde sonunda mağlubiyet getirecekti.

Ben ilk puan kaybını Bursa'da bekliyordum ama garip bir şekilde iyi oynadık. GS parçalar diyordum ama işte ahh ahh...

Drogba yok dediklerinde kasa vurdum BJK galibiyetine, Drogba var dediklerinde geri çekme imkanım olsa çekerdim öyle diyeyim. Neyse Milan maçında tek gol çıkarsa bu günü kâr/zarar olmadan kapatıyorum asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Gsli arkadaslarimla kavga ettim lan maç sonı

sırf olaylar maçtan ibaretdeğil diye anlatmaya çalışırken

hepsi okumuş akollı çocuklar ama bi ultraslanın yavşaklığından bihaber

yazıklar olsun bize interneti en çok kullanan biziz rn akıllı biziz ana millete gerçekleri göstermekten aciziz

anca hala dalga geçelim bi koyduk sahaya indiler vs diye
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

DarKRideR said:

Sotto said:

Bu arada ben BJK'li topçuların topu geri vermemesini yakıştıramadım, onu da söyleyeyim. Ya da biz mi TV'den yanlış gördük....

serbest atış kullanacaktı bjk'liler, o yüzden vermediler. Orada konuşulmaya değer bir olay bile yok ki asdfsd

ha o motta'nın kasaplığı...

Motta tam bir Zago ya, o da böyle yapardı. BJK'ye bu tip bir ahlaksız lazımdı, tam yerine transfer olmuş.

Her takımda böyle bir kopuğa ihtiyaç var asdfasdfas
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

DarKRideR said:

Sotto said:

Burda Muslera mırın kırın yapıp topu taca attığı için vermediler. Maç içinde yapmazlar ama uzatmada zaman geçirmek amacıyla böyle hareket yapana (ki çoğu oyuncunun bunu yapabilitesi var, sadece GS de değil) hiç bir takım top vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

of of

Fernandes, mikro blog sitesi twitter'daki hesabı aracılığıyla sıcağı sıcağına yaptığı ilk açıklamada şu ifadeleri kullandı;
"Hakem Fırat Aydınus gerçek ana faktörü. Bu kadar kötü biri olduğun için utanmalısın. Tabi ki Melo'yu da unutmamak gerek. Kimseye saygısı yok ve uzun bir süre futboldan men edilmeli..."
Sosyal ağlarda paylaş

Melo naapmış ki tam olarak ? kırmızı kartlık pozisyona sarı anca verilir zaten onun dısında milletin bu kadar yüklenmesini gerektiren ne yapmıs? özette bişi göstermedi de sadece cıkarken formayı kaldırıyor havaya. Küfür falan mı etmiş birini mi dövmüşte millet melo da melo yardırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

Melo naapmış ki tam olarak ? kırmızı kartlık pozisyona sarı anca verilir zaten onun dısında milletin bu kadar yüklenmesini gerektiren ne yapmıs? özette bişi göstermedi de sadece cıkarken formayı kaldırıyor havaya. Küfür falan mı etmiş birini mi dövmüşte millet melo da melo yardırıyor.

Yok ya toplam yaptigi faul sayisi 3 falandir zaten, bisey yoktu ki macta.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

melo yıllardır pislik hacı tek maça bakma
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

Certhas said:

hakem maçı katletti. gördüğüm kadarıyla gs li troller de burayı katletmekle meşguller.

kavgasız, gürültüsüz bir maç olsaydı keşke.

Hakem önemli bir hata yapmadı, onu geçin bir kere. Bariz hata diyebileceğim bir karar bile vermedi.

İlk 4 maçtaki gibi oynayamadık zaten. Bir de üstüne iki basit hatayla maç gitti. Bu maçı bu kadar büyütmenin anlamı yoktu, çok abartıldı.

Maç sonundaki olaylar bayağı patlayacak bize, öyle böyle değil. İbretlik ceza gelir, Beşiktaş bu sezon taraftarlı maç ancak 5-10 tane oynar.

melonun kırmızısı haksızdı
bütün suçlu hakem
haksızlığa dayanamayan beşiktaş tarfatarı da sahaya yansıdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...