Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Ren said:

[Original Soundtrack 2 / Vol. 2 |
Release Date: 07 May 2014]

>>>> aşağıda

OSTremix versiyonda slowlanmış Vol1 hitleri. kesin indirin onu.

before my body is dry falan var epik. rapsiz.

legal değilse uçurun bunu. satın alınamıyor ama ost bildiğim kadarıyla

http://www.animexmusic.net/kill-la-kill.html

cx linkleri hızlı

Ending2 %100 mutluluk ya
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Trigger animesi geliyomuş
http://en.wikipedia.org/wiki/In%C5%8D-Battle_wa_Nichij%C5%8D-kei_no_Naka_de
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-03-11/trigger-makes-anime-of-inou-battle-in-the-usually-daze-comedy-novels

İlk bakışta vasat bir şey izlenimine kapıldım ama Trigger etiketi bile şunu okuduğum anda hype yüzünden yerimde rahat duramamama yetiyor Kill la Kill den sonra.

Başrollerde de Okabe ve Kurisuti~na var ^^

Kill la Kill in yerini doldurmaz ama en azından Triggersız kalmıycaz gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hype yapmama yetemedi o kadar sıradan bir konu, çıksın bakarız ama adaptasyon nihayetinde. Bu adamların bütün numarası hikayeyi kendileri yazınca. "Kendimiz gene çılgın birşey yapıyoruz" deseler o zaman hype olurdu ama.

Chararacter art da bildiğin kötüymüş değiştirmezlerse.
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi kelimesi geçerli tier'de değil böyle bir yapım için, "muhteşem mi, şahane mi" filan gibi bir soru olsa hadi cevap verilebilir.

OFFFFFFFFFFFFFF ÇIĞLIK ATTIM HEM BAŞINDA HEM SONUNDA

22

mako çıkınca en sonda derbide gol atan forvet gibi kendimden geçtim lol, çığlıklar inledi evde, yumruklar sallandı.

of ne kadar mükemmel bir bölüm yine, hangi birini yazsam. ryuko ile satsuki'nin hesaplaşması mı, life fiber ile yeniden elbiselerin yapılması mı, klüp kaptanlarının kurtarılması mı, (ilk bölümlerde düşünmüştüm bir gün beraber savaşırlar mı diye, olacak herhalde lol) nui'nin dellenmesi mi, ragyo'nun nihai çözümü mü, devaların "böyle zayıf yumruğun değmesine izin vermeyiz" kısmı mı, ryuko'nun "nee-ça...." diye kalması mı, (bayağı fanart'ı vardı o geyiğin, gerçek oldu lol) junketsu'nun senketsu'ya kardeş haline gelmesi mi yani her birini yaz yaz bitmez detaylı.

of böyle bir reversal yok, muricanlar bayram etmiştir kesin daha bakmadım ama eminim lol.

yalnız bölüm başı çok vahşi ve sansürlüydü, blu-ray izlemek lazım ehu. zaten şu deprem uyarısı mıdır nedir canına okumuş bölümün.

Sosyal ağlarda paylaş

22: devam

yalnız üçüncü bölümün sonundaki tartışmadan aklımda kalmış, buldum çıkardım lol:
GERGE said:

Okul baskani salak la, sen kicinin ustunde oturup cay icerken kiz ne guzel grind yapacak, xp kasacak.

Sam said:

gerge, çok net onun için bilhassa yaptırıyor ki sağlam kapışsın sonra. :p gaz kesildi çünkü son saniyede, lvl yetmedi ehu.

tahminin yarısı tutmuş yarısı tutmamış, bilerek yaptığı belliydi ehu. çok güzel bağladılar ama.
Cuce said:

yarın oburgun ustundeki giysiyi yırtıp gogsunu acınca siz onada eichi dersiniz allah bilir

Sam said:

yalnız o ipliği bizim kızın vücuduna da işlemiş kesin babası, saçındaki kızıl tutam laf olsun diye değildir heh.

yalnız bayağı tutturulan tahminler var ya ilk bölümlerden, hepimizi toplasak bir senarist çıkar rahat demek ahah. bravo paticik anime bölümü (tu) daha arkadaşlar var da hepsini toplayamadım kusura bakmasınlar.

gama'ya mako şeklinde kroket pişirilmesi, nonon'un orada bakışı filan lol. bölümün başında ryuko'nun giyiş sahnesi ve akabindeki parlama kısmı (resmini bulamadım) epicler epiciydi, bağırttı, tepindirdi. iori bile dr octopus'a dönüp badass oldu. junketsu whirlwind gene (tu)

izle izle yetmiyor, iki bölüm kaldı. korktuğumuz gibi sonlara doğru saçmalamak bir yana tırmandırdıkça tırmandırdılar serinin efsaneliğini. anime tarihinin zirve noktalarından biri olarak tamamlanır artık, bundan sonra nge ending konsa gene bozamaz. helal olsun.

YOŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAAA

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...