Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill la Kill #1

Kaede

Öne çıkan mesajlar

Bu bölümün dialog ağırlıklı olacağı da belli, beklenen background hikayesi geliyor en sonunda. Bu sefer de gaza gelip raw izmemin imkanı yok.

raw lar düşmeye başladı da sublardan haber yok.
Underwater imdadımıza yetişir belki ama pek ümitli değilim, genelde ertesi gün çıkarıyor onlar. Commie desen hiç ümit yok, 2 gün sonra filan çıkarıyorlar.

Yarını mı bekliycem yani :/
Uyku tutmaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bence op eskisi kadar iyi değil ama ed eskisinden iyi ehu.

16

venomfuku demiştim daha ilk bölümden, cidden venom çıktılar ahah. yok böyle birşey. (:P)

vay be, gayet enteresan bağlandı ama olay. bölümdeki göndermeler de çok iyiydi, maykıl ceksın kamuisi ehueh

mako gene yardı tepkileriyle ahah. yalnız ryuuko da

öte yandan satsuki junketsu ile anlaşamıyor iyi gibi, herhalde annesi veya nui ile kapışırken sorun çıkacak oradan. yalnız ragyu'nun sinir sistemine doğrudan entegre çıkarsa fiberler şaşırmam.

bu arada ışımadaki yıldız motifleri de uzaya atfen anlaşılan, omoşiroi.

yalnız adamlar recap episode olayını da en iyi şekilde deconstruct ettiler ahah.

seera fuku giymiş alyen ahahahah
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/688/788/939.jpg
yalnız onsen sahnesi.. ::o

ahah internet'te millet dellenmiş ensest tecavüz diye lmao, bilmiyorlar mı ki it's ok if it's okaa-san.

bunu oturup iki kere daha izliyim, hem bol konuşma hem bol çizim vardı.

bu arada mangasının ilk chapter'ı çıkmış ve çevriliyor.

of 5 kere editledim lol.
Sosyal ağlarda paylaş

16

Recap kısmı mükemmeldi ya introya sığdırdık işte diyip kesip atmalarına hayran oldum.
Yeni OP de bayağı iyi olmuş ama ED pek hoşuma gitmedi. Ayrıca ikisinin de eskisi daha iyiydi sanki...
Daha önce duymadığım BGM parçaları vardı ama, 2. sezon için de yeni OST mi gelicek? (Belki önceden de vardı da farketmemiş/atlamış olabilirim, emin değilim)

Malum kısma değinmiyorum ^^
http://i.imgur.com/sHaNi4b.jpg

Nudist Beach base i çok iyi ya, adının hakkını vermişler tasarım filan çok güzel :p

Bölümün en iyi kısmı Makoydu ama. Bayağı güldüm o kısımlara.

Ryuuko yla Satsuki nin kardeş olduklarını da açıklarlar diyordum ama olmadı :p

Gerçi Ryuuko ve Satsuki nin benzerliklerinden sonra en büyük 2. dayanağım Isshin in Ryuuko nun babası olmak için fazla yaşlı gözükmesiydi. Bu bölümde hem Satsuki nin %100 life fiberlı kamui yi kaldırmakta zorlandığını gördük, hem de Ryuuko nun sıradışı bir şekilde life fiberlara dayanıklı olduğunu söylediler. Ryuuko'yu kamui giydirebilmek için yapay şekilde üretti filan da diyebilirler belki.

Satsuki nin yetememesinin sebebi Override/Synchronize arasındaki fark olabilir ama, o yüzden hala kardeş olduklarını düşünüyorum :p

Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury

evet ikinci ost gelecek, 2-3 bölümdür yeni parçalar eklenmeye başlamıştı zaten gezi bölümlerinde.

bence satsuki kardeş kardeş geçinmek yerine BEN NE DERSEM O OLUR mantığıyla yaklaştığı için barışık değil, çatışıyor bir yandan ve yoruluyor. daha ilk giyişi sahnesinde göstermişlerdi zaten bunu.

ama tabii bu bölümdeki bilgilere dayanarak bütün kamuilerin senketsu gibi dostane tabiatlı olmayabileceği ihtimali de yüksek. veya aslında hiçbirinin niyetleri kötü değil ama ragyo onları böyle kullandığı için diğer insanlar da onları böyle algılıyor, hiç kimsenin ryuko gibi birebir konuşup anlaşabildiğini görmedik çünkü henüz. yanlış anlaşılıyor olabilirler yani.

xenus

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/688/841/6ba.jpg
iyi madem inceldiği yerden kopsun. (:P)

Sosyal ağlarda paylaş

Kamui

Zaten transformation sahnelerinde de söylüyorlar, Satsuki Life Fiber Override, Ryuuko Life Fiber Synchronize adını kullanıyor. Hatta geçen bölümün sonunda Ryuuko Satsuki nin gücü hakkında konuşurken Satsuki sen simbiyotik ilişki mi kurdun lan çok saçma olmaz öyle şey filan diyor.
Kamui lerin arasındaki fark ta bundan kaynaklanıyor olabilir.
Satsuki Junketsu nun iradesini ezip sömürdüğü için Satsuki daha güçlü (Büyük ihtimalle o geçici süreliğine Satsuki Junketsu üzerinde parazitlik yapıyor yani) ama Ryuuko ve Senketsu simbiyotik olduğu için birbirlerini destekliyorlar, bu yüzden Ryuuko Senketsu nun evrim geçirmesini filan sağlıyor, bu yüzden Senketsu daha versatile filan olabilir.

Life Fiber

Life fiberların kötü niyetli olmayabileceğine katılıyorum, insanların evrimlerini hızlandırmalarını sağlamazlardı en basitinden, sömürmeye daha uygun bir hale sürükler ya da buldukları halde bırakırlardı.
Gelişmiş organizmaları sömürmek daha zordur sonuçta. Gerçi sinirsel olarak sömürüyorlar dedikleri için beyinlerini geliştirmiş, yan etkisi olarak ta evrimi hızlandırmış filan da olabilirler ama yine de bilinçli bir organizma bile bile kendi besin kaynağını kısıtlamaz yani.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...