Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sushi

Esnaf

Öne çıkan mesajlar

hadi bana yardım edin

geçen pazar denedim sevmedim. sevmedim değil de böyle bi garip oldum gıcır gıcır ama güzel gibiydi de.

şunu yedim yeni başlayanlar için ABC menüsü suşicoda.

http://www.sushico.com.tr/onlinesiparis/site/products/big/1303670050_1.jpg

yine deyeyim diyom ne önerirsiniz lan? özellikle şu turuncuları hiç beğenmedim. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

senko said:

bildigin burjuva yemegi oluyor
sushico'dan fln 60tl assagisi kalkamiyorsun

10tl'ye kellenin allahini icersin ama.

O türkiyenin dingilliği, yoksa burjuva yemeği falan değil.Ayrıca türkiye de burjuvalık fiyattan ziyade mentalitede ortaya çıkıyor.

bencede türkiye'nin dingilliği. Kanada'da şu 2 tabak 40$ mesela. En ucuz yemek sushi hatta.

Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

hadi bana yardım edin

geçen pazar denedim sevmedim. sevmedim değil de böyle bi garip oldum gıcır gıcır ama güzel gibiydi de.

şunu yedim yeni başlayanlar için ABC menüsü suşicoda.

http://www.sushico.com.tr/onlinesiparis/site/products/big/1303670050_1.jpg

yine deyeyim diyom ne önerirsiniz lan? özellikle şu turuncuları hiç beğenmedim. :(

Ton, Somon, Karides, Yılan Balığı öneririm. Sushi Roll yerine Nigiri olarak alabilirsin, etin tadını daha iyi alırsın. Küçük sos çanağı oluyor, ona wasabi ve soya sosu koyup karıştırırsan, sushiyi bandığında biraz daha değişik bir tat vermiş olursun. Turuncu dediğin şey balık yumurtası. Philadelphia Roll, Eel Cucumber Roll, Crunchy Roll gibi karışımlara bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız suşiyle doyuluyo gayet, çatlıyodum ben bi keresinde. Amsterdam'da all you can eat bi yere gittim, bi kart hazırlamışlar böyle menü gibi. Her tür yiyecekten almak için toplam 5 hakkın var, her seferinde bi kolonda istediklerini işaretliyosun geliyo, istersen sonraki round siparişini veriyosun fix fiyata. Tek yapman gereken yemek artırmamak, ekstra para ödüyosun yoksa :D

Burada garson gitti ben 2. roundu bitirmişken ve 3'ü söylemişken bi daha 2.yi getirdi. Dedim oha :D sonra iyice karıştırdı zaten, gereğinden fazla yedim, gayet de güzeldi sesimi çıkarmadım. sdfsasd Eğlenceliydi yan masadaki japon ablayla güldük halime falan ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Tutsulenmis yilan baligi sanirim Ruscasi : УГОРЬ
http://sushiking.ee/admin/modules/flyresize/resize.php?src=/images/items/2/8/2.jpg
guzel oluyor.
Ben baya severim yalniz bi yerde farkli somonlu olanindan yemistim ama baligi kalin kesmislerdi, agzimda parmagim kalinliginda cig baligi cignerken igrenmistim. onun disinda hep severek yedim.
Ustelik yapimi cok masrafsiz ve rahat. Sabah yap aksam eve gonder siparisi. Isitma, soguma derdi yok. Ustune restoran icin bin turlu izin gerekirken bunlar ofis gibi bir yerde yapabiliyorlar.
Ustasini bulsam evi satar restoranini acarim sununabartmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
arkadaşlar sushiye son bir şans vermek istiyorum. ama şu nagara nikiri kikiri bi bok bilmiyorum. en son ortaya karışık bişi söylediydim galiba. hepsini deneyip sevmemiştim.

ama kaç tane sushi çeşidi var lan hangisini seveceğimi bilemiyorum sdfs

en iyisi var mı bunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...