Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günaydın sevgili arkadaşlar!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Lyv said:

neden her fırsatta cinsiyet vurgulayarak konuşuyorsun? sana erkek olduğumu söylediğim halde neden kız olduğumu düşünmekte diretiyorsun?
direttin diyelim bunun benim sana söylemiş olduğum konu ile ne ilgisi var?
müzik bölümü gibi bi yerde adını sanını öngöremeyeceğimiz bir şekilde hakaret ediyorsun. yeni üye sanıp sana düzgün cevap veriyoruz. her durumu olay haline getirip o olayı sakız edecek kadar boş vaktin de var. yorulmuyor musun abi?

Hmm sen eğer erkek isen o zaman erkek ya da kız arkadaşın bana özel mesaj gönderip "Lyv benim sevgilim ayıp oluyor" diye özel mesaj gönderiyor" O yüzden kafam karışmış sorry.

Müzik bölümünde sana küfür ettiğimi iddaa ediyorsun. Malum paticikte mesajlar silinmiyor. Bu iddaanı bir sonraki mesajında sana küfür ettiğim mesajın linkini atarak kanıtlayabilir misin ?

Sonsuz zaman-mekan-enerji hakimiyetinde ustalaşmak en yoğun uğraşlarımdan birisi. Hayatta yüzleştiğim hardcore zorluklardan sonra senin gibi tatlı-aksi birisinin içi boş laf sokma denemelerine böyle tatlı sert cevaplar vermek hiç yorucu değil fakat ...

belli ki bana gıcık oluyorsun. Sence aramızı nasıl düzeltebiliriz ? Tüm içtenliğinle buna cevap verebilir misin ? Seninle aramız güzel olması güzel olur , en azından forumda gördüğünde böyle patlamalar yapmanın sona erdirmek nniyetindeyim. <3
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Noyzura said:

@ lvy : bana daha kötü davrandikca kendini daha çok ele veriyon. çok asinayim bu tavra ama gerek yok. Yaşasın dünya barışı <3

abi erkek arkadaşım var lütfen git artık

küfür vardı editledim hiç sizin gibi güzel bir bayana yakışıyor mu hayvan /sae

http://forum.paticik.com/read.php?20,7004426,page=12#msg-7005309
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

yemi nediyorum müstakahsınız ya, yaban arısı kovanına da çubuk sokuyorsunuzdur

ildeniz yalvarıyorum şunları sustur bana sataşmasınlar. onlar bana laf sokmaya çalıştıkça komik şeyler söylemekten kendimi alamıyorum ve sonra forumda dikkat çekmeye çalışan adam oluyorum ama istediğim bu değil. tatlı tatlı takılmaya geliyorum..

ilgi istediğimde gidip seksi güzel kadınların evine gidiyorum ve bana süper ilgi gösteriyorlar yemekler yapıp masajlar ve mis kokulu banyolar falan. neden gelip paticikte ilgi çekmeye çalışayım kıllı göbekli erkeklerin. buraya kardeşlerimle makara yapmaya geliyorum ;D
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

hakliyim said:

Günaydın ya.. gece 4de yattım ama 8:30da canavar gibi bir sabah ereksyonu ile uyandım. bu sabah beni tahrik ediyor , sanırım harika bir gün geçireceğim..

hepimizin günü çok seksi ve baştan çıkartıcı olsun pati.

http://i.imgur.com/lUneVqB.png

askjdghasgjgşasdausda
aşıjsgdşkagjdsşkajgsdkşajsd
asdliaksdhliakhsdika

balonu neden sildin abi. hahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

kendi paramı düzenli olarak kazanıyor olsam foruma yazmayı bırakman için para teklif ederdim.
hem bütün bunlar da hiç konuşulmamış olurdu
süper tasasız bir şekilde, mizan-filantrop tavırlarınla mallığın lacivertini icra edişini çekemiyorum abi. hep bu yüzden sataşıyorum sana. kusura bakma abi. affet plz

ayrıca sıkıldım lan. cidden nerde belirsen "geldi yine tipini-" tepkisini vermeden edemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

BabacumMostors said:

yemi nediyorum müstakahsınız ya, yaban arısı kovanına da çubuk sokuyorsunuzdur

ildeniz yalvarıyorum şunları sustur bana sataşmasınlar. onlar bana laf sokmaya çalıştıkça komik şeyler söylemekten kendimi alamıyorum ve sonra forumda dikkat çekmeye çalışan adam oluyorum ama istediğim bu değil. tatlı tatlı takılmaya geliyorum..

ilgi istediğimde gidip seksi güzel kadınların evine gidiyorum ve bana süper ilgi gösteriyorlar yemekler yapıp masajlar ve mis kokulu banyolar falan. neden gelip paticikte ilgi çekmeye çalışayım kıllı göbekli erkeklerin. buraya kardeşlerimle makara yapmaya geliyorum ;D

banane
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

kendi paramı düzenli olarak kazanıyor olsam foruma yazmayı bırakman için para teklif ederdim.
hem bütün bunlar da hiç konuşulmamış olurdu
süper tasasız bir şekilde, mizan-filantrop tavırlarınla mallığın lacivertini icra edişini çekemiyorum abi. hep bu yüzden sataşıyorum sana. kusura bakma abi. affet plz

ayrıca sıkıldım lan. cidden nerde belirsen "geldi yine tipini-" tepkisini vermeden edemiyorum.

O zaman beni boşver ve düzenli olarak paranı yeteri kadar kazanmaya odaklan. Ayrıca beni bu forumdan uzak tutmaya Sequo'nun bile parası yetmez.

Benden hoşlanıyorsun ama hem erkek arkadaşın var ve bende hetoroseksüelim o yüzden böyle tatlı gıcıklıklar yaparak kalbime gidemezsin boşuna uğraşma..
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

hakliyim said:

Benden hoşlanıyorsun ama hem erkek arkadaşın var ve bende hetoroseksüelim o yüzden böyle tatlı gıcıklıklar yaparak kalbime gidemezsin boşuna uğraşma..

Ya şu taktiği bi ara ne denedim. hep ters tepti.

taktikler falan hikaye ya. direk net olacaksın , gelişine vuracaksın. kızlar über net erkeklere instant veriyor doğru zaman ve yerde..

- vucuduna neden bu kadar özen gösteriyorsun ??
- seni daha iyi s..... için tatlım
- owww *üzerine atlayıp soyunur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...