Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan ukraynalı hollandalı rus

forgiver

Öne çıkan mesajlar

downwhereiam said:

hakliyim said:

BlaCk said:

geliyim geliyim, zannedersem hayatımdaki tek eksiğim buydu

gel tabi , dans var , müzik var, güzellikler ve sohbet var , sevgi var , doğa var , meditasyon var .. daha ne istiyorsun Black ?
Gardeş sizin bir klübünüz , derneğiniz falan var mı öyle gelelim

biz dünyayız kardeşim. enerji titreşimi sevgi ve güzellik olan herkes kolaylıkla uyum sağlıyor. festivaller falan yapıyoruz doğada dans ediyoruz, djler falan geliyor yurt dışından. workshoplar falan yapıyoruz. keyfimiz yerinde yani .
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

aslında noyanın bu kızlı otlu kotlu ortamlarına girip yemin ediyorum 2 haftadır noyanla takılıyorum hayat daha güzelmiş videosu çekmek lazım.

olm cidden güzel ya.. o kadar fantastik ilginçlikler yaşıyorum ki buraya yazmaya utanıyorum böyle en sıradan olaylarımı anlattığımda bile attention whore ya da yalancı diyen insanlardan çekiniyorum da .. hayat gerçekten güzel ve ilginç yani. tek yapmamız gereken bilinmeyene doğru hevesli adımlar atıp keşfetmek ;D
Sosyal ağlarda paylaş

ortamda ne mühendisler , farklı meslek gruplarından ne insanlar var yahu. öyle lame bir hippicilik yok zaten. keşke olsa falan diyorum böyle 1960-70-80 arası geçen kafaları çok merak ediyorum ama mevcut durumlar bağdaştırdığınız şeylerle çok alakasız.

Hani öyle çulsuz hippielerin L200'leri ya da süper 4x4 jipleri olmaz ama olay hipicilikten daha çok hayallerini manifest etmek konusunda kendini aşan insanlarla dolu. Herkesin istediği kölelik olmayan bir ekonomik özgürlük ve sevgi/dostluk paylaşımı.

ama bir sürü gollum gibi kafa kovalamaktan başka uğraşı olmayan adamlar da var ama herkes öğreniyor bir şekilde birbirinden insanlık .
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

"roket adam" said:

hakliyim said:

türkiyenin kızları bence çok güzel ya. geçen çekildim fotoyu resimdeki herkes türk.

ben de katılıyorum buna. türkiye kadar hatun çeşitliliği olan bir ülke yok resmen. belki amerika.

yeteri kadar siyahi güzel yok bu ülkede ya ben ona yanıyorum.

Bizim okulda manken sihayiler var MANKEN !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...