Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metrobüz magandası :)

Remus

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Yalniz o laf uzerine bikac namus bekcisi daha ise girisir hop birader ne diyosun sen falan der gibi dusunmustum, lakin olay guzel gelismis kadin sinirden kopurdu lan o laf uzerine ahsgdgdgd

İşin en kötü yanı o, hele ki bizim ülkede. Karşında ki kadın olduğu için 1-0 önde, bizim ağ babalarında otomatik olarak savunma mekanizması açılıyor. Kadın %100 haksız dahi olsa oradan çirkef çirkef bağrarak terbiyesiz ahlaksız dediği anda linç ederler seni orda. Allahtan metrobüs asgari IQ nın üzerinde kişilerden kurulmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

otobüs şöförü benimle tanımadığım bir adama da laf etmişti. arkasındaki kısma dayanmış bekliyorum ama yan durmuşum. karşımda hafif çaprazımda da başkası var. ama hani aramızdan baya rahat şekilde geçiyor herkes.hatta kızların çantası filan bile çarpmıyor o derece. şöför böyle bi 30 dakika sonra filan "oradan başka yere geçin" dedi. dedik "neden geçelim". kadınlar, kızlar varmış rahatsız oluyorlarmış. giysileri bile değmiyor vs diyorum. atarlandı filan. döndük otobüse "rahatsız olan herhangi biri var mıydı" diye sorduk. ses çıkmadı kimseden. bu sefer de yolculara atarlandı "sizin namusunuzu koruyoruz burada, siz susuyorsunuz" diye lol. ben sallamadım aynı yerde takıldım da karşımdaki rage e girdi. aklındaki iğrençlikleri millete atma gibisindne birşey söyledi. şöför de atarlandı. adam gel lan aşağı filan diye indi. şöför de atarlandı filan da sonra yemedi gitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Orda bu kadın gibi bi tip çıkıp evet rahatsız oluyorum dese napacaktın merak ediyorum :)

bu kadın tipli biri bile birşey diyemezdi orada. önümüzden geçiyordu herkes yani. aynı otobüste bulunmak gibi birşey.

ha bir de zaten ayrılmazdım oradan inadına o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...