Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy Note 3

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

eşref herif, oynadığın 3 tane oyun var. battlefield, cs ve dota. bu mu pc gamingle ilgilenmek sdfsdf. ya oyun seçiminden bile ne kadar bandwagoncı olduğun belli sdfaf. bu yüzden apple yani başka birşey değil.

note2 sıfır sorun bir telefon. rom kurmadım, stok kullanıyorum. s4 de muhtemelen öyledir. ha ben olsam s4 yerine htc one alırdım o ayrı. ama işte adam vişne çürüğü rengi için almış o yüzden şu aşamada hakikaten boş bir tartışma.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

abi hala neyin tartışmasını yapıyosunuz anlamıyorum ya sdfsd savunduğunuz şeyler çok uç noktalar. Facebook app benim s4'ümde çalışmadı ama iphone 5'de su gibi akıyor gibi bir dayanak noktası kabul edilemez. Ona bakarsan da Iphone 5'te facebook app'i ile sorun yaşayan binlerce kullanıcı var sdf

aynen fb uygulaması sinir ediyor beni. ama uygulamadan kaynaklı tabi. laf söyletmem ip5 e sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

abi cynogenmod kur rahatla oh mis birde apex launcher felan biraz ince ayar mycolorscreen.com burdanda bişiler koyabilirin bitti gitti.

kututan çıktığında kötü samsung adam edilmez değil.

adamda iste diyoki niye rom kurmayla bilmemneyle ugrasiim, para veriyosam benim ugrasip yakalayacagim stabiliteyi satin alabilmeliyim diyo. Ios döver, dagilin
Sosyal ağlarda paylaş

neresi stabil allasen, 1 ay anca stabil ondan sonra sicmaya basliyo. 4. ayim galaxy s3'le 2gb'ta ram var aletin ustunde bide. Halami sikko bi rehber 3 saniyede acilir, sektiriyim öyle isin izdirabini . Rom olmadan yalan o mevzu, kaldi ki rom kursan busefer garantiden oluyosun, bi dunya ugrasiyosun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

hala samsung'un touchwiz'i gibi özürlü bir arayüzle, işletim sisteminden büyük bloatwarelerle dolu bir telefon serisiyle bütün android camiasını bir tutup iphone'un karşısına onu koymanıza inanamıyorum. en çok satılıyor ondan iphone'u yenmeli doğru bir argüman değil. albea da en çok satılan arabalardan ama polo'yu dövemiyor yani di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

eşref herif, oynadığın 3 tane oyun var. battlefield, cs ve dota. bu mu pc gamingle ilgilenmek sdfsdf. ya oyun seçiminden bile ne kadar bandwagoncı olduğun belli sdfaf. bu yüzden apple yani başka birşey değil.

note2 sıfır sorun bir telefon. rom kurmadım, stok kullanıyorum. s4 de muhtemelen öyledir. ha ben olsam s4 yerine htc one alırdım o ayrı. ama işte adam vişne çürüğü rengi için almış o yüzden şu aşamada hakikaten boş bir tartışma.
:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

hala samsung'un touchwiz'i gibi özürlü bir arayüzle, işletim sisteminden büyük bloatwarelerle dolu bir telefon serisiyle bütün android camiasını bir tutup iphone'un karşısına onu koymanıza inanamıyorum. en çok satılıyor ondan iphone'u yenmeli doğru bir argüman değil. albea da en çok satılan arabalardan ama polo'yu dövemiyor yani di mi?

Biri telefonlarin porsche u digeri ferrarisi abi ne diyon albea polo falan?

Markalarin yaptigi en ust aletlerden bahsediyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok sattığı için iyi olmuyor diyorum işte niye inat ediyorsun. isimlere takılma. htc one alsaydın o zaman, nexus4 alsaydın ne bileyim xperia z alsaydın onlar da en üst modellerden, niye gidip samsung aldın, android'e laf etmek için mi? yazılımı dandik diye bağırıyoruz burda yıllardır lol
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

+1

Korax said:

neresi stabil allasen, 1 ay anca stabil ondan sonra sicmaya basliyo. 4. ayim galaxy s3'le 2gb'ta ram var aletin ustunde bide. Halami sikko bi rehber 3 saniyede acilir, sektiriyim öyle isin izdirabini . Rom olmadan yalan o mevzu, kaldi ki rom kursan busefer garantiden oluyosun, bi dunya ugrasiyosun vs.

Şu samsungun bu aptal sorununu çözmek için rehberinizi google.com/contacts üzerinden kullananın. Bir daha telefon alırken samsung almayın.

UI aptal, ROM bloatware'lerle dolu. dizayn diye bir şey yok. Nasıl oluyor da satıyorlar şu cihazları anlayamıyorum. Lan hiç bi albenisi yok şu Galaxy serilerinin.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

adamda iste diyoki niye rom kurmayla bilmemneyle ugrasiim, para veriyosam benim ugrasip yakalayacagim stabiliteyi satin alabilmeliyim diyo. Ios döver, dagilin

Korax said:

Kaç yıldır Android kullanıyorum, gayet stabil aletler. Rehber 3 saniyede felan değil anında açılıyor. Yıllardır bıkmadan övdüğünüz iOS, Android'e benzer yönde gelişmeye başladı, halen Android'e karşı önyargılısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...