Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

muhammed stark

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

“Askerler için geliştirdiğim proje, üstün yeteneklere sahip bir zırh. Giyene insanüstü olanaklar sağlıyor. Kurşungeçirmez, dayanıklı, hafif, teknolojik, tam teçhizatlı ve uçabiliyor. Bir çeşit yenilenebilir pile sahip. Bu zırhı ülkenin askeri amaçları ve menfaati için tasarladım. Yurt içi ve yurt dışında bütün tehditleri savuşturmak için kullanılabilir.”

MIT kesin alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu tpini kerttiğimle ne kadar başşak geçsek az dır a dostlar.

said:
Altınkaya, ileride ise silah fabrikası kurarak, kendi tasarladığı projeleri hayata geçirmek istediğini dile getirdi.

IQ'su o kadar ileri düzey ki büyüyünce silah fabrikası kurmak istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

16 Yasindaki elemani su esSek kadar halinizle bir tutup laf sokmaniz falan baya kotu ya.

Yani adim gibi eminim bazilariniz ayni yasta ayni hayalleri kuruyordu, kagitla kalemle bir seyler karalamaya calisiyordu ve yine eminim ki hiyar gazetecinin biri cikip gel seni haber yapalim dese atlayaniniz olurdu. Kendiniz atlamasaniz aileniz zorla atlatirdi.

Haliyle diyecegim o ki, su ergenlikten kurtulun bi, kendinize gelin, ben 25-30 yasindayim eleman daha 16 normal bu deyin. Hiyar olan gazeteci deyin gecin.
Sosyal ağlarda paylaş

Haber değeri taşımayan ve ne idüğü zaten ortada olan bir haber sitesinin yaptığı çakma stark haberini ciddiye alman olabilir mi problem? Çevresi tarafından sürekli üstün zekalı diye pompalanan bi çocuktan bahsediyoruz, bütün hayatını etkileyecek değişimlere
neden olacaktır bu.

İleride kendi silah fabrikasını kurmak istemesi bile yeterince üzücü ve kötü bi durumken, ergen iştea yeaaah sığ kalıyor be.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

16 Yasindaki elemani su esSek kadar halinizle bir tutup laf sokmaniz falan baya kotu ya.

Yani adim gibi eminim bazilariniz ayni yasta ayni hayalleri kuruyordu, kagitla kalemle bir seyler karalamaya calisiyordu ve yine eminim ki hiyar gazetecinin biri cikip gel seni haber yapalim dese atlayaniniz olurdu. Kendiniz atlamasaniz aileniz zorla atlatirdi.

Haliyle diyecegim o ki, su ergenlikten kurtulun bi, kendinize gelin, ben 25-30 yasindayim eleman daha 16 normal bu deyin. Hiyar olan gazeteci deyin gecin.

biz de 12 yaşında robot çiziyoduk ama çizdiğimiz şeyin günümüz teknolojisiyle yapılamayacak şeyler olup, üstüne mit de okumak gibi iddaalı bir amaç edinmeyip, dangalak gibi yaptığımız mechlere patent almaya çalışmıyoduk

bebe war machine i kırmızıya boyamış patent alcam diyo ya
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Haber değeri taşımayan ve ne idüğü zaten ortada olan bir haber sitesinin yaptığı çakma stark haberini ciddiye alman olabilir mi problem? Çevresi tarafından sürekli üstün zekalı diye pompalanan bi çocuktan bahsediyoruz, bütün hayatını etkileyecek değişimlere
neden olacaktır bu.

İleride kendi silah fabrikasını kurmak istemesi bile yeterince üzücü ve kötü bi durumken, ergen iştea yeaaah sığ kalıyor be.

Ya bak su yazdiginda bile celiskiler var.

Ciddiye almadigin haber ama tipini kerttigin cocuk.
Yuksek IQ'lu oldugunu iddia eden annesi ama tipini kerttigin yine cocuk.

Su kisimda sikinti var. Kaldi ki 16 yasinda veletten bahsediyoruz, otur bi dusun o zamanlarini ya. Eminim cok akli basinda oldugunu varsayacaksin ve dusuneceksin ama azicik objektif olmaya calisirsan aslinda olmadigini goreceksin sen de.

Eminim benzer hayaller kurmussundur. Ha silah fabrikasi olmamistir da robot uretim tesisi olmustur, zaman makinasi olmustur. Bu cocukta silah olmasinin en buyuk sebebi de gerzek anasi babasidir muhtemelen, Misirli Suriyeli yoldaslarimiz, din kardeslerimiz Amerikalilar tarafindan olduruluyor olayidir, bilinmez.

Ha su var, eger o cocuk o modeli oturup kendi yaptiysa bu yasta helal olsun. Hakkatten zeki cocuk. Haliyle umuyorumki akli basinda birileri destek olur, adam gibi bi yerlere gelir, fikri zikri de ona paralel olarak degisir.

Sunu da acik acik belirteyim, karsi ciktigim sey bu haberdeki cocuk degil, genel olarak bu tip seylerin hemen hepsinde ortaya konulan tavir. Haber, haber7'den olmasa bile, cocugu ve anneyi bir sekilde sakirtlikle dinle bagdastiramasaniz bile benzer bir tavir takinacaktiniz muhtemelen, haliyle sikinti bu.

Insallah kendi colugunuz cocugunuz olunca kalkip burdaki gibi tipini falan kertmezsiniz zira benzer seyler yasayacaksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

di said:

biz de 12 yaşında robot çiziyoduk ama çizdiğimiz şeyin günümüz teknolojisiyle yapılamayacak şeyler olup, üstüne mit de okumak gibi iddaalı bir amaç edinmeyip, dangalak gibi yaptığımız mechlere patent almaya çalışmıyoduk

bebe war machine i kırmızıya boyamış patent alcam diyo ya

Black'e de yazdim, hayal kurmak guzel sey abi. =] Bir de haberci sikmistir abi onlari ya da vermistir anne baba gazi dolaniyodur oyle. Olmayacagini farkedince duzelir.

edit : Bir de MITde okumayi amaclamak falan guzel seyler. Motivasyonun ne oldugu onemsiz o yasta, calismak icin yeterli motivasyonu sagliyorsa sikinti yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Ha su var, eger o cocuk o modeli oturup kendi yaptiysa bu yasta helal olsun. Hakkatten zeki cocuk. Haliyle umuyorumki akli basinda birileri destek olur, adam gibi bi yerlere gelir, fikri zikri de ona paralel olarak degisir.

Çizmemiştir merak etme hazır model falan bulmuştur renklendirmesinden aldığı renderin kalitesizliğinden belli ki bilmiyor bu işi kullandığı programda tanıdık gelmedi pek zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...