Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

nienna said:

kanuni, xenocide. yetişin yanlış bi şey mi yapıyorum ben. bubble dışına çıkayım dedim interdick yemeden gezinip gezegenlere inmek sakin sakin huzur bulmak için. bi tane gezegen bulamadım kaç gündür yıldız yıldız geziniyorum. çok nadir asteroid belt var. 100'e yakın yıldız gezdiysem 1 tane çıkmadı gezegen.

abi advanced discovery scanner aldın mı yanına? sisteme giriş yaptıktan sonra discovery scanner ile bi tarama yapman lazım yoksa map'te gezegenler gözükmez. Advanced almazsan scan'in range'i var. Advanced ise direk bütün sistemi tarıyor. o yüzden uzakta bile olsa biliyorsun. çok uzun süre gezegensiz sisteme denk gelmen baya zor ya. arka arkaya 4-5 kere gezegensiz sisteme denk gelmişimdir de, öyle panik olacak seviyede bişey olmadı hiç sdf

bi de açıldıysan mutlaka fuel scoop al yanına.
Sosyal ağlarda paylaş

scannerdan tabii ki. basic scanner 500 ls'ye kadar, intermediate 5000 ls mi ne öyle bi range'leri var. Advanced'in ise range'i yok, sistem içinde 500k ls uzakta bile olsa tarayıp buluyor. sen scanner olmadan ancak "şurda bi ışıltı var lan galiba gezegen o" şeklinde bulabilirsin, onları da ancak yakındaysa falan görebilirsin yani.

advanced scanner 2 milyondu yamulmuyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
canlandırayım bunu birazcık hadi. bugün The Guardians update'inin betası geldi. Büyük gemilerden fighterlar launchlayabilme imkanı sunuyor main olarak. o fighterı biz kullanıyoruz tabi. bu sırada da ana gemimize minör komutlar verebiliyormuşuz. bunun yanında alien invasion olayını başlatıyorlar. galaksiye nasıl bir etkisi olacak şu an için bilmiyorum ama güzel gelişmeler bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
base game 50 tl, horizons eklentisi de 50 tl.

şimdilik base'le takılayım seversem ilerde horizons alırım diyosan eyvallah ama gezegenlere iniş falan yapamazsın horizons olmadan.

klavye mouse'la da oynanıyor, gamepadle de oynanır. joystick'in olayı aldığın zevki katlandırıyor yoksa oyunda böyle çok ağır pvp dönüyor da joy'lular avantajlı diye bi durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Battlefield 1 hype'ından bunu boşladım sanmasın kimse!11

The Guardians 2.2 update'i çıktı efenim. Uzaylılar gelmiş, passenger taşıma, Frigate'lere fighter launcher ve daha niceleri.

https://www.youtube.com/watch?v=iojsbuOzEuQ

The Guardians resmi sponsoru:

http://anthonyrmiller.com/elite/wp-content/uploads/2015/01/thargoids.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...