Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

ya gittim eagle aldım, 2 tane hardpoint'e laser pulse taktım, totalde 3 oldu fakat için bayıldı abi laser pulse'dan en sevmediğim silah türü.

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140524221630/elite-dangerous/images/thumb/a/a9/Screenshot_0034.jpg/400px-Screenshot_0034.jpg

diğer turretler etc. outfitting'de görünmüyor, sebebi nedir, başka istasyonlara mı gitmek gerekiyor? oyuna mı eklemediler diyecem scenariolarda vardı?

bu arada eagle baya hızlı ve dayanıklı. totalde 3 silah hardpointi var, 1 tane ile 9 tane killi baya hızlı almıştım 3 tane ile ezicem asdasd.

AI'nın behaviour'a dikkat etmek gerekiyor ya, senden uzaklaşıp ters dönüp ateş etmeye başlıyor, eğer kafa kafaya hedefe devam edersen ön camdan giriyor gemiye. ondan 500 metre kala ben fa'yı kapatıp çok sert dönüş yapıp önüme alıyorum.

baya alıştım uçmaya
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

O degil de friends de offline gorunuyorsun, duzgun calismiyormu acaba

ben kabul ettim seni de sen de galiba offline gözüküyosun, in-game'den friend list nasıl bakıyoruz ana menüde var da oyundayken görmek önemli.

bi de ben şimdi gemiyi değiştirdim, sidewinder'dan eagle'a geçtim de ulan eranin'den bootis'e jump yapabiliyodum şimdi yapamıyorum nası iştir, galaxy map'e bakıyorum bağlantı noktası da gözükmüyor nasıl geççem lan oraya :/
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Gladmir said:

O degil de friends de offline gorunuyorsun, duzgun calismiyormu acaba

ben kabul ettim seni de sen de galiba offline gözüküyosun, in-game'den friend list nasıl bakıyoruz ana menüde var da oyundayken görmek önemli.

bi de ben şimdi gemiyi değiştirdim, sidewinder'dan eagle'a geçtim de ulan eranin'den bootis'e jump yapabiliyodum şimdi yapamıyorum nası iştir, galaxy map'e bakıyorum bağlantı noktası da gözükmüyor nasıl geççem lan oraya :/

Oyun icin de friends e bakilamiyor wtf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi önden uyarı yapayım, Eagle ALMAYIN.

Fuel capacity Sidewinder'dan baya düşük anladığım kadarıyla ve sidewinderla gidebildiğimiz sistemlere eagle ile gidemiyoruz. resmen sidewinderda 2 silah takılı+full cargoyla eraninden bootis'e gidebiliyorken, eagle'da 0 kargo 0 silah ile ancak gidilebiliyormuş. çok şükür ki eski gemini geri almak istediğinde harcadğın parayı aynen geri veriyor. Cobra'ya kasıcaz, Eagle çöp.
Sosyal ağlarda paylaş

ben önce bug zannettim, önceki sayfada yazdım ticaret yaptım 2k geleceğine bi sürü para geldi diye, dün bişey yapmışlar gemi kayıpları yaşanma ihtimali olmuş. o yüzden insanlara 30k falan kredi vermişler. herkese geldi yani o.

Gladmir said:

Biz devo ile TS deyiz, friend group kurcaliyoruz

adres?
şu an bi tek glad online gözüküyor bende.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...