Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #12

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

Kojiroh said:

Abi niye prim veriyosunuz şu adama hala sdf

herkese ihtiyacini veriyoruz.

biride senin ihtiyacını versinde bi rahatla artık be şükrü. burada bu kadar 6789k post kasacağına azıcık kendine özen verip etrafa dikkat etsen herkes de senin ihtiyacını verir.. Burada bana,ona buna laf sokmayı bırak artık GERÇEKTEN SOKMAN GEREKEN ŞEYİ SOKMAN GEREKEN YERE SOKMAYI ÖĞREN ! ;D

Sosyal ağlarda paylaş

Ya yeter ya noyzura. Yeeeteeeer amk. Yeter.

Sus bi motorun sogusun. Saga sola laf yetiştirme azcik. Millete diyosun sende her konuya atlayip seni trolleyenlere sabaha kadar cene yetistiriyosun.

Hayir bide koydugun kulplar daha komik.

Exp kasiyorum. Level atliyorum. Yeni skiller açıyorum. Sen fazla dalmissin oyun dunyasina.

Normalde insanlar okulunu okuyup is guc sahibi oldukca azaltarak bitirir. E tabi sende okul is guc vs olmayinca tersi olmus iste.

Cocukken olmak isteyip olamadigin seyleri simdi kanitlayamadigin seylerle oluyomussun gibi gösterip ego tatmininden ote bisey yapmıyosun emin ol.

Ha bide şöyle aktif cinsel hayatim var boyle var diye geciniyosun da. Ortalikta ucuz kadından baska sey yok su devirde. Cokta abartilicak bisey yapmıyosun yani. Bunu da bil.

Bi de lutfen spermlerini yemeye devam et. Dunya 1 2 noyzurayi daha kaldıramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

albümün ırzına niye geçtiniz olm foto koysanıza veya bırakın kızlar foto koysun.

be şöyle bir ortaya karışık koyayım sonra devam edeyim ama foto koymadan önce şu şarkıyı koymak istedim temi köpeğimi gezdirirken çaldı dedim oh tam bu topiklik :

http://www.youtube.com/watch?v=Xc9POla-hIg

şimdilik yeter ortama biraz güzellik gelsin.. noob alpha erkekleri terledi çok fazla testosteron kokusu saldı.. biraz mis kokular gelsin..

Oha hayal gücüm ne kadar güzel çalışıyor... bunlar gerçek mi ? asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

olm düşünsenize kızınız var noyan çakıyor.

ne acı lan.

üzüldüm kızların babalarına.

Kızlar çok mutlu oluyor ama ne babalarına ne de sana giren çıkan birşey yok sen rahat ol..

Olm hani arkadaş olmuştuk .. durduk yere boş boş konuşuyorsun sonra hiç istemeden ağzına auto attack çakıyorum ne acı lan...

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...