Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkçe' den memnunmusunuz

desertt

Öne çıkan mesajlar

Cok keyif veriyor, ama o anki duruma gore Latince falan konusuyorum, yada yeni uyandiysam kahvaltida tercihim kesinlikle kuzey dillerini kullanmak yonunde.

Ingilizce'yi cok tercih etmiyorum, lakin herkezin dilinde, bir esprisi kalmadigini dusunuyorum.

En cok gurur duydugum dil ise, kuskusuz Mandarin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bati kulturu ile buyumus oldugum icin turkceden tiksiniyorum. Turklerin kulturu cok barbarca vahsi ve asaletten yoksun geliyor bana. Ama siz turkler cok arkadas. Turk erkekleri cok sicak kanli.. Hemen kafa atiyorlar. Kan akitmayi cok seviyorlar. Evine giren hirsizi yakaladiktan sonra hirsini alamayip adami miken adam var bu ulkede. Very interesting.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Bati kulturu ile buyumus oldugum icin turkceden tiksiniyorum. Turklerin kulturu cok barbarca vahsi ve asaletten yoksun geliyor bana. Ama siz turkler cok arkadas. Turk erkekleri cok sicak kanli.. Hemen kafa atiyorlar. Kan akitmayi cok seviyorlar. Evine giren hirsizi yakaladiktan sonra hirsini alamayip adami miken adam var bu ulkede. Very interesting.

https://gs1.wac.edgecastcdn.net/8019B6/data.tumblr.com/tumblr_lum5wwz12W1qf4rpyo1_500.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...