Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler...

Sequo

Öne çıkan mesajlar

abi banane görgüsüzlüğünden.

her bölümde bu herifin kötü postlarını görmekten sıkılıyorum. sadece görgüsüzlük değil postları.

o da ben sıkıldıkça laf ettikçe zevk alıyor bu durumdan daha çok yapıyor.

e bana da meşgale çıkıyor. zaten forum ne hale gelmiş bu adama laf falan atıp, burada yarattığı karakterin yetersizliklerini sorgulayan postlar atıyorum işte.

ne bileyim burada böle sinirden kıvrandığımı falan mı düşünüyosunuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya hadi görgüsüzlüğe de değinelim.

yani sırf bilmem kaç paralık bişeyini göstermek için topic açmak çok böyle acınası bir hareket bence.

ne bileyim düşünsene koskoca 30 yaşında adam tanımadıgı adamlara bakın ne aldım falan diye gösteriyor böyle. komik abi.

paylaşım yapmak serbest isteyen istediğini paylaşır. e tamam ben de bunun ne kadar üzücü ve acınası bir hareket olduğunu düşündüğümü paylaşıyorum.

hani gelip buna vay dostum helal demek çok da üzücü geliyor bana.

ha noyanın erekte olmuş penisine bakıp "vaay ne güzelmiş penisin :) " demişsiniz, ha bu adamın bakın 3 trilyonluk araba aldım bakın fakirler topiğine "helal başqan" yazmışsınız. aynı şey.

he bu sequo için geçerli tabi. bu adamın pis fakir ağız kokulu postlarını bilip hala helal başqan diyenler için.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

peki sen gelip "abi ev aldım yeni" desen "vaay helal olsun" deseler,

çocugun olsa "baba oldum" desen?

gamer isen turnuva kazanıp paylaşsan?

ben mesela iş değiştirsem gelip yazsam

bunlar da mı kutlanmaz?

yazdıkların içinde şu cümlen çok saçma cidden bence
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ya hadi görgüsüzlüğe de değinelim.

yani sırf bilmem kaç paralık bişeyini göstermek için topic açmak çok böyle acınası bir hareket bence.

ne bileyim düşünsene koskoca 30 yaşında adam tanımadıgı adamlara bakın ne aldım falan diye gösteriyor böyle. komik abi.

paylaşım yapmak serbest isteyen istediğini paylaşır. e tamam ben de bunun ne kadar üzücü ve acınası bir hareket olduğunu düşündüğümü paylaşıyorum.

ha noyanın erekte olmuş penisine bakıp "vaay ne güzelmiş penisin :) " demişsiniz, ha bu adamın bakın 3 trilyonluk araba aldım bakın fakirler topiğine "helal başqan" yazmışsınız. aynı şey.

he bu sequo için geçerli tabi. bu adamın pis fakir ağız kokulu postlarını bilip hala helal başqan diyenler için.

Herkesin bulunduğu bir ortamda gelip birinin salonun ortasına sıçması ve diğerlerinin bırak sıçsın yaa nolcakki demesinden başka birşey değil zaten. Hani başta bakın bu sıçar, dikkat edin diye belli etmek için bonzi koyuldu sonra bonziyi kaldırdılar, sıçsın bırakın politikası tutuyor galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam troll.
benim de beslenmesinde payım var ama esas sizsiniz.

ben bu olaya müdahale ettiğimde zaten çoktan Sequo:

Sequo said:

Fakirler çıksın aradan artık parası olan konuşsun ya

gibi postlar atıyordu.

ben bu kadar ses ettim ki belki yönetim destek çıkar diye.

akila saçma bulduğu yada komik bulmadığı topiği eğlencede kitlerken sorun olmazken, bok yiyin para vericem diye topic açınca sequo, dynamick gelip eğleniyorum ben :) yazıyor.

eh sonra eleştirince de sequoyu beslemiş olduğumuzla kalıyoruz.

nasıl iyi biliyorum orada benim her postumu okudugunda eğlendiğini. e ben de eğleniyorum ne yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...