Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakata gelir miyim ?

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

currency sabit değil ya abi. al sat işinden çok güzel para kazanabiliyorsun şu an. 1btc den 20 dolar kar ettiğim oldu benim.

ayrıca curr sabit değil de. saçma sapan volatil değil mi? neye göre artıyor azalıyor neyi takip edices abi :D

usd değil ki bernanke konuşunca tepki versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

hazineciyim şu an abi. ama işte hazine başkasının hazinesi. biz de takılıyoruz öyle "aaa usd ne güzel, ver onu sana eur vereyim" vs diye.

ama kendi işini kurmak sıkar öyle bir etimiz budumuz yok maalesef. hani ay sonu anca denk gelirken nereye masrafa giriyorum vs

Hangi banka
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Fistan said:

en iyisi 'kurumsallaşma yolundayız' diyen şirketlerde at koşturmak
saygılar.

onu ben yaptım bir defa. aile şikretiydi inşaat firması. evladım biz kurumsallaşmak istiyoruz kurumsallaştır sen ingilizce falan biliyorsun anlarsın bu işlerden dediler. dedim ki hay hay. oturdum araştırdım makaleleri sistematik nasıl olmalı patron devreden nasıl çıkmalı muhasebe, iş akış diyagramları, yok efendim günlük raporlamalar, küçük küçük iç denetimler falan derken sistemi kurduk. sonra uygulama sürecini oturtamadık. sonra ben bu sıkıntımı etrafla paylaşınca biri önüme cart diye bir istatistik çıkarttı. hbr da yayımlanmış. meğersem bu kurumsallaşmak isteyen firmaların %75 i bunu beceremiyor ve yine becerenlerin yarısı da saçma salak kurumsallaştığı için batmaya kadar gidebilen bir sürece giriyorlarmış ki.
özetle öyle olmuyor hep abi sıkıntılı bir süreç o.

Öyle tek adamla kurumsallaştırmaya çalışmakla olacak iş değil zaten kurumsallaşma süreci. Dışarıdan çok ciddi yardım gerekiyor. Aile şirketi zaten aile boarda oturup işten çekilmeden nanay kurumsallaşır biraz, bırakamıyorlar genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

oğlum varsa iş beni alın lan. çok muhabbet adamın bak cidden. sürekli makara muhabbet. iş verirsin yapmam ama süper bahane bulurum.

mesai sonrası aktivite organize ederim. içmeli sıçmalı.
kızlarla aram iyidir sürekli manita yaparım beni işe alan hayırsevere.

beni alın bak. ciddiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...