Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ş.L. Playoff | Fenerbahçe-Arsenal | 21.08.2013 Saat 21:45

fenn

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

blackhavvk said:

Slm

fenerin yenilmesi için hiç bir sebep yok.oyum fenere.

yenmemiz için de bir sebep veya umut yok malesef.

ya bence futbol şubesini komple kapatalım
zaten pek beceremiyoruz,yönetim,td,transferler falan olmuyor
basketbol'a yönelelim,hem daha zevkli

slm

hehe tuzağa düşmüşsün sanki.zaten yenileceğini söyledim ben heheh.fenerbahçe bence hedef küçültüp adam gibi bir ajax gibi yapılanıp geri dönmeli.yada dortmund
Sosyal ağlarda paylaş

blackhavvk said:

S-H said:

blackhavvk said:

Slm

fenerin yenilmesi için hiç bir sebep yok.oyum fenere.

yenmemiz için de bir sebep veya umut yok malesef.

ya bence futbol şubesini komple kapatalım
zaten pek beceremiyoruz,yönetim,td,transferler falan olmuyor
basketbol'a yönelelim,hem daha zevkli

slm

hehe tuzağa düşmüşsün sanki.zaten yenileceğini söyledim ben heheh.fenerbahçe bence hedef küçültüp adam gibi bir ajax gibi yapılanıp geri dönmeli.yada dortmund

mayndfak oldum lan
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntı geri dönüşü olmayan paralar üzerine transfer yapılması. CAS ceza keserse üstüne 2 sene daha CL den para yok.

Emenike'yi 9 a sat 13 e al Stoch'a 5-6 ver ücretsiz kirala Krasiç'e 7-8 ver beleşe yolla Holmen'e maaş öde lisans bile çıkarma Meyreleşe 10-15 ver yaşı geçiyor kaça gideceği meçhul vs.

Fenerin GS ye yetişme çabası ile orantısız para harcaması ileride sıkıntı yaratacak yeni yönetime.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Yanal'ın 3. resmi maçta 3. yenilgisi olur.

Aziz dede sinirlenir, soyunma odasına dalar.

Eskişehir maçına moralsiz çıkan Fenerbahçe, eski hocasından intikam almak isteyen Es-Es tarafından itina ile dürtülür.

4'te 4 yenilgiyle Yanal istifayı basar, sezon gg.

aziz zaten yobo emre falanla görüşmüş galiba konya maçından sora öle bi haber okuduydum
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Emenike'yi 9 a sat 13 e al Stoch'a 5-6 ver ücretsiz kirala Krasiç'e 7-8 ver beleşe yolla Holmen'e maaş öde lisans bile çıkarma Meyreleşe 10-15 ver yaşı geçiyor kaça gideceği meçhul vs.
iyi hos da bilmeden sallama bari rakamlari.

emenike'yi 9 a alip 10 a satip 13'e aldik.
stoch'u 5 e aldik, 1e kiraladik, opsiyon ucreti 7m
krasic'e 7.5 verdik, daha belese falan yollamadik.

hayir yonetim bok gibi de, gs taraftari da yonetimi boklayacam diye bokun icinden mesaj atmiyo mu fitik oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi fenerbahce boktan bi takim zaten aksini soylemiyorum. yarin 3 de yeriz 5 de.

ama riera'ya 3m bonservis verip 3m de yillik verip, elmander gitsin diye maasini odeyip, culio gitsin diye maasini odeyip, uzerine bir de yalan yanlis miktarlarla 'fenerbahce transferlerde cok zarar ediyo yhaaaa' yazan adamlari egitip onlarin iqsunu yukseltmeyi edebi bir quest edindim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Meyreleşe 10-15 değil net 10 ödendi bonservis, şu anda da istediğin zaman 8-10'a satarsın piyasası hazır.

Maça dönersek;
Arsenal said:

Premier Lig’in ilk haftasında Aston Villa ile oynanan maçta dizinden sakatlanan Oxlade-Chamberlain'in, 6 ay kadar sahalardan uzak kalması bekleniyor.
Arsenal'deki sakatlar Oxlade-Chamberlain ile sınırlı değil. En az 6 hafta forma giyemeyecek Mikel Arteta'nın yanı sıra Kieran Gibbs, Bacary Sagna, Tomas Rosicky, Jack Wilshere ve Aaron Ramsey'nin de sakatlıkları bulunuyor.
Sakatların durumunu değerlendiren menajer Wenger; "Arteta ve Oxlade-Chamberlain kesinlikle oynayamayacak. Gibbs'in durumu da kötü. Sagna ve Rosicky'nin sorunları var. Wilshere'ın 90 dakikayı çıkarabileceğinden emin değilim. Ramsey de hala kendisini iyi hissetmiyor" diye konuştu.
İngiliz ekibinde, Vermaelen ve Monreal'in sezon öncesine dayanan sakatlıkları da sürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...