Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

siege kalabalık için ve çok büyük bir map. 5vs5 için çok kırpılması lazım. cbble kadar müsait degil kırpılmaya. ama zamanında asansor çıkışında az kapışmadık :P

prodigy mukemmel bir map. benim taptığım maplerden di zamanında. keske eklesinler bir 5vs5 halini.

yalnız cbble yaptıklarını yapmasınlar. cbble aşırı dengesiz su anda. cok fazla ara yol, yan çıkış, koseden dolasma vs yapmıslar. kapı onu dar alanda sıkışmayı onleyip maclara daha uygun yapacagız derken butun mapin dinamigi bozulmus. daha az kosulması gereken birebir minyatur bir halini yapsalar cok daha uygun olurdu.

yan yol açılan italy e bile sonunda alıştım, bu cbble a alışamam.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

OsManiaC said:

Aiko said:

deno vs desqpio

http://www.youtube.com/watch?v=Upvn6w2yyA0&feature=youtu.be

sticky olması gerek ya

siktir git elime awp bile almıyorum ben

sormak istediğim bir şey var. go oynamadım hiç. bu adam nasıl görüyor o duvar arkasındaki herifi ? hack mi var ? çünkü spectator mod fln desem adam bildiğin adamı hedef alıyor (ya da çalışıyor).
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

sormak istediğim bir şey var. go oynamadım hiç. bu adam nasıl görüyor o duvar arkasındaki herifi ? hack mi var ? çünkü spectator mod fln desem adam bildiğin adamı hedef alıyor (ya da çalışıyor).
İzleyici iken o şekilde görüyorsun rakipleri, sniperı kullanan adam görmüyor öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...