Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #3

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Aslında operation bravoyu alsak direk parasını çıkartıyoruz galiba. Caseler 15-20 $, caseden çıkan her silah 3-5 $.

Ama işte bravoyu alınca dropların hepsinin bravo dropu olması kesin değil dimi? 0.01 $lık novalar da düşebilir yine, önümüzdeki hafta da bravo fiyatları regularların seviyesine iner zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi saçma sapan bağlantı problemi herkeste var, o gün burada da yazan oldu, ufak bi google aramasıyla yaklaşık 450 katrilyar tane şikayetçi insana ulaşmak da mümkün :D

Verify ettim, 2 kere ettim hatta, inatla açılmıyor oyun, 5 dk boyunca arkada csgo.exe çalışıyor, ama oyun açılmıyor, 5 dk sonunda da hata verip kapanıyor exe.

Bu arada bu crash'la ilgili de bisürü topik var, "customized hud kullanıyosanız ondandır" diyenler var ama öyle bişi de kullanmıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Komple açılmama da çıkmış sağda solda topiklerde. Tüm oyunu silip sıfırdan yükledim yine fayda etmedi. Böyle dandik oyuna daha fazla vakit harcamak saçma olacak, başka oyuna geçiyorum.

Hem steam forumlarında hem Reddit falan gibi komünitelerde pek çok konu var, son patch sonrası startup crash var diye.

Edit: Son bir öneri olarak "ekran kartı driverlarınızı update edin diyo bi de onu deneyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun genelse fixlerler gelecek updatele, geçende de fps sorunu vardı nvidia kullanıcılarının düzelttiler onu. valla 900 saate yaklaşıyorum betadan beri, bence csgodan başka oynanacak online fps yok ortada. quake live, tribes, shootmania, red orchestra falan idare eder ama onları da oynayan adam yok işte, daha doğrusu oynayabilen
Sosyal ağlarda paylaş

Ara vermelik durum yoktu, daha yeni başlamıştım zaten buna, 3 gündür oynuyodum.

Bugün steam yeni update çekti onu yükledi, steam update'ten sonra düzeldi. En azından bir kere denedim onda da açıldı, temelli düzelmiştir umarım.

Sorun geneldi zaten bulup fixlemişler diye ümit ediyorum.

Yalnız patchin oyuna değil steame gelmesi ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...