Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patinin eti budu yerinde hatunlarına noldu ?

ugurz

Öne çıkan mesajlar

yaa bırakın ne abaza dolu burası diye kaçması. buradan 3 - 5 kişi bunlara hopladıktan sonra hele bi de evlenenler mevlenenler bile var kan çıkmasın diye mecburen bıraktılar.

bi de şuna dikkat etmek lazım her bırakan hatunla beraber bir iki de erkek bıraktı burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

yani aynı şeye geliyor farketmez sdfs.

bu arada dylan öyle pek aman aman bir numarası olan kız değildi. ama sayfa sayfa hakareti hak ettiğini söyleyemem.albümde bir sürü herif resmi var. kimse birbirinin tipine sayfalarca bok atmıyor.
30 yaşında olduğunu söyleyen fake ninja herife sayfa sayfa övgüler şiirler şarkılar. forumun o etli budlu kızlarından bikaç tık daha iyi, teşhirci kız tü kaka. sonra forumda kız yok niye gay forumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yani aynı şeye geliyor farketmez sdfs.

bu arada dylan öyle pek aman aman bir numarası olan kız değildi. ama sayfa sayfa hakareti hak ettiğini söyleyemem.albümde bir sürü herif resmi var. kimse birbirinin tipine sayfalarca bok atmıyor.
30 yaşında olduğunu söyleyen fake ninja herife sayfa sayfa övgüler şiirler şarkılar. forumun o etli budlu kızlarından bikaç tık daha iyi, teşhirci kız tü kaka. sonra forumda kız yok niye gay forumu.

red ben dylann özelden mesaj atıyorum şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

altın günü gibi bişi olsun ama herkes böyle değişik değişik getirsin ortada birleştirip sonra servislere dağıtarak yensin böylece hepsinden biraz yenmiş olur

abi böyle beleşe konmaya çalışanlar çıkabilir, dandik ve az getirir. gerçi hiç getirmemesinden iyidir. o kadarına yetmiştir gücü sonuçta o da doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Abi şu forumda karı olsa çekilmez ki bura. 3 tanesi zaten cehenneme ceviriyordu, aralarında bile kavga ediyorlardı yani, yok sen benim fotoma şuku vermedin bık bık.

Karı olm, boş mevzu.

Nerd nerd kendi aramızda takılalım işte.

this, gelecek "karı" da nerd olmalı ama nerd taklidi değil "nerd" LoL dediğimizde "aaa ben onu biliyorum Laugh Out Loudly değil mi işte hah o aynısı" demeyecek
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

this, gelecek "karı" da nerd olmalı ama nerd taklidi değil "nerd" LoL dediğimizde "aaa ben onu biliyorum Laugh Out Loudly değil mi işte hah o aynısı" demeyecek

Hayır abi, hepsi bok gibi oynuyor. Dünyanın en nerd kızı da bok gibi oynuyor yani. Sırf ortam olsun diye cagırıyolar ve o takım hep kaybediyor yani. Lüzumsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok oynamasında değilim ortamda sohbet edilirken yabancılayıp sıkılıp kenra çekilen türden insan olmasın, hani kalk git de diyemiyorsun ama ortamda rahatsızlık verici bir hava da yaratıyor bilmiyorsa da sorsun öğrensin

aslında genel anlamda bu tür insanlara karşı bi gıcığım var, grup halinde "x" konusunu konuşlurken onun hiç bilgisi yok diye sıkılgan sıkılgan oturan tipler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...