Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik: Kasım 2013 Celp Dönemi

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

10 güne kadar başvuruda bulunulması gerekiyormuş. Ben gittim sabah hallettim.

Var mı gelen?

Nisan'a kadar tecilim vardı, Kasım'da gitmek için bozdurdum. Doktora düşünmüyorum, kışı aradan çıkarmak daha mantıklı geldi.

İçten içe ya uzun dönem çıkarsa diye de tırsmıyor değilim, malum makine y.lisansı pek seviyor ordumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uzak kaldim gene bu olaya, Aralik celbi Kasim mi oldu? Bir de ASAL sitesinde Yedek Subay Celp Donemi diyor Kasim icin, kisa donemler isteyenler basvurmuyor mu? Yedek Subay cikmasi cok daha mi muhtemel? Ben de bozdurup gitmeyi dusunuyordum, master tezimi teslim ettikten sonra. Yedek Subay fln yanlara basmayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Rewendor said:

Tenekeadam said:

tank tamirciliğin hayırlı olsun :P

Tank tamir ederiz o dert değil de uzun dönem yapmasınlar :)

makina yl varmış hala uzun dönem yapmasınlar diyosun lel

Niye ya yapmazlar heralde? Makine YL'li 2 arkadaş yapmadı mesela, üstelik de nisanda gittiği halde.

Yaş 30 oldu nerdeyse, bu saatten sonra 1 sene çekilir gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

selam ben de genel bir soru sorayım o zaman. sanırım 20 ağustos 2014 tarihine kadar tecilim var. Tecilim bittikten sonra 2014 kasım da mı askere gitmem gerekiyor yoksa bir sonraki celp dönemine gitmek istiyorum diyebiliyor muyum veya daha erken bir celp döneminde mi gitmem gerekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

selam ben 127 kilo bir adayım ancak tabanlarım düz gibi ama değil gibide benim kuzenim düztaban olduğu halde yaptı ama öbür amcaoğlumda düztaban olmadığıhalde çürük aldı çünkü penisi çocukken fare yemiş
sorum şu ben şişkoolduğumdan suya basınca ayaklarım ağırlıktan esneyip yassılaşıyor bende çürük alırmıyım yoksa illa pipimi bacak yağlarımın arasına saklayıp çürük taklidimi yapmam gerekiyor oysa ben türkülğü ve erkekliği çok seviyorum ancak çok kilo aldığımdan soranlara ben yunanlıyım diyorum ki benim babam göçmen ancak o askerliğini üçsene yapmış
Sosyal ağlarda paylaş

fixmen said:

Bugun gittim askerlik subesine ben geldim hello dedim ve aninda cezayi yazdilar. Mezuniyetten sonra askerlik subesine ugramadim diye gecireceklermis, miktari soylemediler.
Diger yandan da Kasim'da gitmek icin islemleri hallettim, yarin sabahta doktor belgemi goturecem ve Eylul ayini bekliyecem.

doktor belgesi mi? benden istememişlerdi. Doktor kontrolü eylülde değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

fixmen said:

Bugun gittim askerlik subesine ben geldim hello dedim ve aninda cezayi yazdilar. Mezuniyetten sonra askerlik subesine ugramadim diye gecireceklermis, miktari soylemediler.
Diger yandan da Kasim'da gitmek icin islemleri hallettim, yarin sabahta doktor belgemi goturecem ve Eylul ayini bekliyecem.

abi o 50-60 tl gibi bi ceza bildiğim kadarıyla,çoğu zaman almıyolar bile
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

doktor belgesi mi? benden istememişlerdi. Doktor kontrolü eylülde değil mi?

Ben mezun olduktan sonra tecil icin gitmemistim, muhtemel saglik kontrolu onun icin yapildi. Eylul'de sadece transcript ve fotokopileri, IELTS sonuc belgesi fln. getir dediler.

Valeron said:

abi o 50-60 tl gibi bi ceza bildiğim kadarıyla,çoğu zaman almıyolar bile

Insallah oyle bisi olur. Gidiyorum yani askere, almasinlar bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...